Bedava Oyun Kazanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TechBoy

Hectopat
Herkese iyi günler arkadaşlar,
Bir kaç gün önce keşfettiğim fakat çok uzun bir süredir var olan AppNana adlı programdan bahsetmek istiyorum. Bu program mobil cihazlara yükleniyor(Android, İos). Programı buradan indiriyorsunuz ve daha sonra sağ üst tarafta bulunan register e tıklayıp üye oluyorsunuz. Başlar başlamaz size 10 bin nanas veriyor. Hergün girdiğinizde ise 400 nanas kazanıyorsunuz. Get Nanas bölümünden Nana offers 1 bölümüne girip çeşitli uygulamaları indiriyor ve açıyorsunuz. Biraz uygulamada oyalandıktan sonra. Programa dönünce karşımızda succes yazısını görüyoruz. Her uygulamanın değeri farklı. Puanınızı 15bin yaptığınızda davet kodu girebiliyorsunuz. 15 bin yapmadıysanız geçersiz sayar. Oraya benim kodumu girerek fazladan 2500 nanas daha kazanıyorsunuz. Şimdi bu kodu o bölüme girin, t5538528. 15 bin yaptığınız halde 15 bin puana hala ulaşamadınız derse. Biraz beklemeniz gerekiyor demektir. 1-2 saat Bu punlarla Steamdan Wallet kart(Para) alıyorsunuz. 20$ lık kartı 280bin puana alabiliyorsunuz. Gözünüze çok gözükmesin Ben bir günde 36,410 puan yaptım. Saatlerce başında durmanıza gerek yok. Her şey rayına oturduktan sonra düzenli bir şekilde giderseniz 1-2 ay içerisinde 40-50$ lık oyunlar alabilirsiniz. Benim kodumu 15 bin den sonra girmeyi unutmayın. Siz 2500 kazanırken bende kazanacağım. Hepinize çok teşekkür ederim. :) Yöneticiler, daha önce konu açıldı vs vs demeyiniz. Ben böyle detaylı bir rehber bulamadım.

Bunlarla uğraşmayın. Benim gibi, Twitch'ten yayın falan izleyin, çekiliş yapan kanalları bulun, Steam hesabınızı oyunla doldurun. (y)

Bu yöntem gerçekten işe yaradı. Şuanda Miami'den aldığım yazlıktan yazıyorum. Teşekkürler Nanas.

Bize birer oyun alıp versene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı