Bedava Sitem'den açılan siteye linkler ekleme

LeanExtances

Decapat
Daha fazla  
Dostlar, selam. Bedava sitem sitesinden bir site oluşturdum. Bu siteye nasıl ayrı ayrı linkler ekleyebilirim? YouTube'da bir kurulum kanılımız var. Oraya link koyduğumuzda direkt web sitemizdeki linke atsın istiyoruz ama bunu için bir sürü oda açmak gerekir. Tek odada ayrı ayrı nasıl linkler koyabilirim? Söylerseniz sevinirim.
Bu resimdeki gibi mesela:

resim_2021-07-18_202448.png

Dostlar, selam. Bedava sitem sitesinden bir site oluşturdum. Bu siteye nasıl ayrı ayrı linkler ekleyebilirim? YouTube'da bir kurulum kanılımız var. Oraya link koyduğumuzda direkt web sitemizdeki linke atsın istiyoruz ama bunu için bir sürü oda açmak gerekir. Tek odada ayrı ayrı nasıl linkler koyabilirim? Söylerseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1111735
Hocam sitenin kaynak kodlarını değiştirebiliyor musunuz ?
Düzenleme: Soruyu yanlış anlamışım.

Eki Görüntüle 1111735
FTP adresi vs. elinizde mi?

Oluşturduğunuz site nasıl bir yer bilmiyorum ama örnek gösterdiğiniz yer o sitelerden yapılmış bir yer değil.

Böyle bir siteyi kendiniz yapabilir veya başka birine yaptırabilirsiniz.

Oluşturduğunuz site nasıl bir yer bilmiyorum ama örnek gösterdiğiniz yer o sitelerden yapılmış bir yer değil.

Böyle bir siteyi kendiniz yapabilir veya başka birine yaptırabilirsiniz.
Resmi örnek olarak göstermiş. "Bu resimdeki gibi mesela:" demiş. Yani resimde ayrı ayrı linkler ile video kolajı oluşturulmuş ondan bahsediyor.

Resmi örnek olarak göstermiş. "Bu resimdeki gibi mesela:" demiş. Yani resimde ayrı ayrı linkler ile video kolajı oluşturulmuş ondan bahsediyor.
Onu anladım, siteyi kullanmadığım için bilgim olmadığını söyledim. Siteye baktığımda "tr.gg" görünce çıktım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı