Bedava verilen Discord Nitro sorun çıkarır mı?

Tam olarak o ne oluyor ve 2FA acik.
İnternetten kredi kartı ile yapılan alışverişler için bir güvenlik katmanı gibi bir şeydir. Bir ürünü kartınızı ekleyerek satın aldığınız zaman o karta kayıtlı olan telefon numarasına SMS gider ve gelen kodu girdiğiniz zaman doğru ise alış gerçekleşir değil ise gerçekleşmez.

3D Secure geçebilen CC'ler de var. Çok zor değil telefona gelen bildirimi görmesi. :)

Benim hesapa bir şey olmasinda ve az cok taniyorum arkadasi oyle bir şey yapmaz :)
İnternetten kredi kartı ile yapılan alışverişler için bir güvenlik katmanı gibi bir şeydir. Bir ürünü kartınızı ekleyerek satın aldığınız zaman o karta kayıtlı olan telefon numarasına SMS gider ve gelen kodu girdiğiniz zaman doğru ise alış gerçekleşir değil ise gerçekleşmez.

Dogru simdi hatirladim 3D Secure'yi.

@SouSage Tanıdığın biriyse bir şey olmaz zaten. Hediye gelen şeyi sana veriyordur. Discord'da var öyle tiplerden. Sorun yaşayacağını sanmam. Şüpheli bir durum varsa ona bakmak lazım.

@SouSage tanıdığın biriyse bir şey olmaz zaten. Hediye gelen şeyi sana veriyordur. Discord'da var öyle tiplerden. Sorun yaşayacağını sanmam. Şüpheli bir durum varsa ona bakmak lazım.

Tanidigim biri ve yani çocuk zengin biraz ve evet boyle hediye gelen seyleri atiyor ve GameSatış'ta birçok Nitro satiyor.
Buradan ne anlamam gerekiyor? Hediyeyi çalıntı kredi kartıyla almış olabilir.
Dostum onun kefeni yapacagim ve cocugu az cok taniyorum yapmaz

@SouSage O zaman bir sorun olmaz. Tanıyorsan ve normalde de satış yapan biriyse neden sıkıntı olsun?

Geri
Yukarı