Beden eğitimi dersinden 70 aldım

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
Lise boyunca beden eğitimi dersinden hiçbir zaman 85'nın üstünde alamadım inanır mısınız? Fizikten bile 100 aldım ama beden eğitimi dersinden 85 üstü bir türlü alamadım.
Kilom 37 falan olduğu için hiç voleybol top atma, basketbol gibi sporları beceremem,
Sınav da uygulamalıydı voleybol da servis atacaktık 3 denemede de atamadım üstüne bir de o gün pantolon ile gitmiştim: /

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise boyunca beden eğitimi dersinden hiçbir zaman 85'nın üstünde alamadım inanır mısınız? Fizikten bile 100 aldım ama beden eğitimi dersinden 85 üstü bir türlü alamadım.
Kilom 37 falan olduğu için hiç voleybol top atma, basketbol gibi sporları beceremem,
Sınav da uygulamalıydı voleybol da servis atacaktık 3 denemede de atamadım üstüne bir de o gün pantolon ile gitmiştim: /
%90 pantolon giydiğinden puan kırmıştır çünkü bizim hoca sınav yaptığı zaman öyle yapmıştı(Şimdiki okulda da eşofman giymeyek diye çabalıyolar :D) Canını sıkma 2 saat zaten fazla düşürmez notunu yapacak bir şey yok.

Olur öyle, bende Lise de Din dersinden 1 kez olsun 30 üstü not alamadım.

%90 pantolon giydiğinden puan kırmıştır çünkü bizim hoca sınav yaptığı zaman öyle yapmıştı(Şimdiki okulda da eşofman giymeyek diye çabalıyolar :D) Canını sıkma 2 saat zaten fazla düşürmez notunu yapacak bir şey yok.
Ya zaten giyerim eşofman ama okula gelirken pantolon ile beden dersin de eşofman giyilecek ders bitince tekrar pantolon üstelik beden dersi ilk iki saat.

Kardeşim puanın kıyafetten bile kırılır bedende.Eğer hoca bir de uyuz bir hoca ise her şeye dikkat eder.Sizin hocanızı bilemem ama beden dersinde kıyafet,derse zamanında gelme,spoarları duzgun bile olmasa az da olsa yapabilmedir.Hocalar spor konusunda az da olsa anlayış gösterir.

37 kilo mu? Boy kaç? 37 nedir? 37 kilo? 37??

Yeni konular

Geri
Yukarı