Beğenmedim butonunu nasıl buldunuz?

Çok kullanmıyorum artık. Adam konu içerisinde alakasız sarıyor sonra alıntı yapıp. Niye beğenmedin diye söylenen çok. İlla bir tepki vereceksem düşündürücü butonunu tercih ediyorum. Otursun düşünsün.

"hahaha" atmak daha çok zevk veriyor.
Bir cevaba katılmak zorunda değilsiniz, beğenmediyseniz onu belirtebilirsiniz ve varsa bir karşı cevabınız oturup siz de o cevabı yazabilirsiniz ama bunun yerine, "hahaha" ifadesi bırakmak da ne demek oluyor yahu? Ne kadar itici, ne kadar saygısızca ve son dönemin moda kelimesi ile ne kadar toksik yâni zehirli bir cevap tarzıdır bu acaba farkında mısınız?

İşte bu sebeble beğenmediği her cevaba "hahaha" ifadesi bırakan son zamanlarda türemiş toksik tayfanın elinden bu kibir oyuncağını aldığı için yönetime teşekkürler demek gerekiyor. Alıntı ifadenizin bu yüzden sorunlu ve terk edilmesi gereken bir görüş olduğunu umarım anlarsınız.

@IBM 3090 VF Ben işin şakasındayım. O her gördüğü mesaja hahaha atan toksik tayfadan değilim yani. Orada kendimce bir ironi yaptım ve şaka olmayacak bir konu, farkındayım. Her düşünceye saygım var, bilmeyene öğretmeyi severim. Bilmeyip sorana can feda. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı