Begonia Recovery Project (BRP)

Begonia Recovery Project (BRP) BRP 3.5.2 v3.1

Makaleler
15
KojiroHyuga04, yeni bir yazılım ekledi:

Begonia Recovery Project (BRP) - Sadece Redmi Note 8 Pro cihazları için özel modlanmış ve yapılmış TWRP menüsü! Android 11 için!

Note 8 Pro, Note 8 gibi cihazlara TWRP menüsü yükleyebilmek sıkıntılıdır.
Nedeni ise MediaTek işlemcili cihazlarda Root olmadan bu menü kalıcı hale gelmemektedir.

Eğer siz de Note 8 Pro cihazınıza TWRP yüklemekte sıkıntı çekiyorsanız çareniz burada.
Android 11 güncellemesini aldıysanız kurulumu aşırı kolay.

Not: Bilmeyenler için Note 8 Pro'nun üretici kodu Begonia'dır. Yazılımın adı da buradan gelmektedir.

Rehberimizde görüşmek dileklerimle...

Daha fazla bilgi...

Telefonuma hemen atmayı denedim ve sonuç başarılı oldu eskiden şu lanet olası TWRP'yi ikide birde fastboot ile boot ettirmem gerekirken bunun sayesinde kalıcı olarak boot ettirebiliyorum, çok teşekkürler!

Telefonuma hemen atmayı denedim ve sonuç başarılı oldu eskiden şu lanet olası TWRP'yi ikide birde fastboot ile boot ettirmem gerekirken bunun sayesinde kalıcı olarak boot ettirebiliyorum, çok teşekkürler!
Daha rehberi gelecek. Magisk ile kalıcı hale de getireceğiz :)

Pixel Experience için Dynamic TWRP atmasayadım cihaza, fotoğraflarını da alıp TWRP yüklemeyi deneyebilirdim.

Arkadaşlar, rehberini yapacağım BRP'nin.
Ama resimleri almak aklıma gelmediği için size yaptığım yöntemi sadece yazı olarak anlatabileceğim.
Haberinize.

Geri
Yukarı