"Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası

[QUOTE="SpaceSoldierQUOTE]

Video olarak sorunu tescil et. Kanıtın olursa değişim veya da para iadesi yapmaları daha da kolaylaşır. :)

Ben bunu yaptım ancak işe yaramadı. Anakart chipset nasıl yükleyeceğim?
Herkes de işe yaramaya biliyor o ayar ama bende işe yaradı. CHİPSET anakakart amd tabanlıysa amd sayfasından chipsts seçip indirip kurabilirsin.
Hocam dediğin şekilde yaptım fakat hiç bir düzeltme olmuyor aksine saat hızını afterburner dan düşürdüğüm zaman oyuna ilk giriş ekraninda çökmeye başlıyor . Ne yaptıysam olmadi internette yazan fixlenmiş işe yaran frekanslarında girdim yine ilk girişte çöküyor . Bu problemi yaşayan herkes win 10 mu kullanıyor çünkü çoğu forumda okuduğum kadarıyla sorunu yaşayanlar win10 kullaniyor
Dediğim gibi herkes de işe yaramıyor bende işe yaradı SAPPHİRE RX 580 4GB NİTRO kartta. Bende w 10 kullanıyorum ama sadece bu hata vardı oda hızlı başlat tıkı" nı kaldırınca düzeldi.

[QUOTE="SpaceSoldierQUOTE]

Video olarak sorunu tescil et. Kanıtın olursa değişim veya da para iadesi yapmaları daha da kolaylaşır. :)
Aslında sorunu buldum %99 yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çekirdek hızını düşürdüğünüzde bu hata gidiyor ancak oyununa girip biraz oynadıktan sonra, frekans sıfırlanıp eski haline geliyor. Doğal olarak oyundayken bu işlemler olduğu için crash veriyor. AMD bu sorunu bir sonraki driver ile çözemez ise garanti ile şansımı denerim. 😁

Asus rog strix rx 580 kullanıyorum bendede geliyor bazen bu uyarı oyunda iken ama donma vs yok sadece bildirim olarak alıyorum hatayı bi sorun var ama problem yaratacak şekilde değil restartlık bi durum yaşamadım henüz

bende de arada bu hata çıkıyor mavi ekran ve yeniden başlıyor pc.Bazen de normal başlıyor wattman yüklü değil bende ama bu hatayı veriyor.Ekran kartım r7 240 apu içinde.Hiç oyun oynamam üstelik

bende de arada bu hata çıkıyor mavi ekran ve yeniden başlıyor pc.Bazen de normal başlıyor wattman yüklü değil bende ama bu hatayı veriyor.Ekran kartım r7 240 apu içinde.Hiç oyun oynamam üstelik
Hocam wattman ı nasıl kapatıyoruz yüklü değil demissin varmidir kapatma imkanımız. O şekilde deniyelim

Arkadaşlar Radeon wattman hatası alıyorsanız bi bakın isterseniz. Benim sorunum Pubg apex tarzı yüksek kalitedeki fps oyunlarında oluyordu. Oyuna giriyorum 5-6 dk sonra ekran kararıyor reset atmadan düzelmiyordu.. Çözümü dicem ama aslında sorun yokmuş. Kullandığım monitör 17 inc olduğu için görüntüyü bi yerden sonra veremiyor ve kapanıyormuş.. 5-6 tane 20 inc üstünde ekranda denedim sorunsuz sıkıntısız çalışıyor ve hatayı almıyorum .. Eğer bu sorunla karşılaşan olursa denesin derim..

Geri
Yukarı