Bel bölgesi nasıl geliştirilir?

ozgurdenizkacar

Centipat
Daha fazla  
68 kiloyum, boyum 1.88. kollarım kendini gösteriyor ama gövdem aşırı ince ve belim içeri doğru kavizli tişörtler kötü duruyor. Bel bölgemi nasıl kalınlaştırabilirim? Karın çalışmıyorum kötü olur diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
68 kiloyum, boyum 1.88. kollarım kendini gösteriyor ama gövdem aşırı ince ve belim içeri doğru kavizli tişörtler kötü duruyor. Bel bölgemi nasıl kalınlaştırabilirim? Karın çalışmıyorum kötü olur diye.

Eğer salona gidiyorsan, orada yapabileceğin bel hareketleri var onları yapabilirsin.

Good morning, reverse ab crunch, deadlift bunlar genellikle alt sırt çalıştırır. Karın da çalış ki postürün dengelesin. Ayrıca omuz t-shirtlerde çok iyi durur onuda hatırlatayım dedim. Birde bel bölgen yağlımı, bel simidi falan?

Russian twist ve ters mekik bel bölgesindeki kasları güçlendirir ve daha oturaklı bir görüntü sağlar.

Good morning, reverse ab crunch, deadlift bunlar genellikle alt sırt çalıştırır. Karın da çalış ki postürün dengelesin. Ayrıca omuz t-shirtlerde çok iyi durur onu da hatırlatayım dedim. Bir de bel bölgen yağlımı, bel simidi falan?

Belimde gram yağ yok fakat kollarım kalın omuzlarım da büyük ama belim yok neredeyse tişörtte kötü duruyor gövdem.

Geri
Yukarı