Belediyeler ev kedilerini ücretsiz kısırlaştırıyor mu?

skormix84i3

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2 tane kedim var 5 aylık kısırlaştırma ücretide çok fazla, belediyeler ev kedilerine ücretsiz kısırlaştırıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Randevu alınarak, Geçici Hayvan Bakımevlerine getirdiğiniz sokak/ev hayvanları için kısırlaştırma hizmeti veriliyor. İlçe Belediyenizde Geçici Hayvan Bakımevi var ise aynı hizmeti ücretsiz olarak oradan da alabilirsiniz.

Belediye de kedi kısırlaştırmayı tavsiye etmiyorum kulaklarına kesik filan atıyorlar ayrıca yanlış anlamada paran yoksa neden kedi bakıyorsun kedi bakmak maliyetli kendimden biliyorum.

Belediye de kedi kısırlaştırmayı tavsiye etmiyorum kulaklarına kesik filan atıyorlar ayrıca yanlış anlamada paran yoksa neden kedi bakıyorsun kedi bakmak maliyetli kendimden biliyorum.
Kulaklara kesik atmasının nedeni kedinin kısır oldugunu anlamamızı sağlıyor ayrıca ben ilk aldığımda ikiside dişi sanıyodum biri erkek biri dişi çıktı

Kulaklara kesik atmasının nedeni kedinin kısır oldugunu anlamamızı sağlıyor ayrıca ben ilk aldığımda ikisi de dişi sanıyordum biri erkek biri dişi çıktı.

Bu kesikler kedinin doğasına aykırı ki çok can yakıyor. Zaten aklı başında biri bir kedinin kısır olup olmalığını anlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı