Belgeli site nasıl alınır?

UgurKivanc

Decapat
Daha fazla  
Selam. Belgeli .com sitesi nasıl alabilirim acaba? Konuya hakim olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Veya hangi siteden satın alabilirim? Her site belgeli satmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanın hiçbir şey anlamadım, biraz daha açar mısınız konuyu?

Firmadan nasıl bir belge talep etmektesiniz?

Belgesiz site açınca sorun çıktığını söylüyor birçoğu kişi.

Belgeli derken domaindenmi bahsediyorsunuz?
Eğer domainse aracı kurumlardan alıyorsunuz.
Alacağım site alanı yakın bir süre içersinde bitecek. Belgesiz alırsam sonradan sorun çıkabileceğini söylüyorlar.

İnanın hiçbir şey anlamadım, biraz daha açar mısınız konuyu?
Site alırken belgeli site alın diyor bir çoğu kişi sonradan belgesiz olunca sorun çıkıyormuş.

Belgesiz site açınca sorun çıktığını söylüyor birçoğu kişi.

Alacağım site alanı yakın bir süre içersinde bitecek. Belgesiz alırsam sonradan sorun çıkabileceğini söylüyorlar.

Site alırken belgeli site alın diyor bir çoğu kişi sonradan belgesiz olunca sorun çıkıyormuş.
Bunca yıldır bu işin içindeyim ilk defa belgeli site tabirini duydum.

Marka tescili demiş olmasınlar? Site isminizi tescil ettirebilirsiniz.

İstediğiniz yerden açın marka tescilini e-devlet üzerinden kendiniz başvuruda bulunabilir veya natro gibi firmalardan marka tescil hizmeti alabilirsiniz.
Marka tesciline şuanda ihtiyacım yok fakat almam gerekir mi yinede? Siteyi normal biri gibi sadece isim yazacağım altada logo Sitenin amacını bir kaç sene sonra kullanacağım mesela.

Marka tesciline şuanda ihtiyacım yok fakat almam gerekir mi yinede? Siteyi normal biri gibi sadece isim yazacağım altada logo Sitenin amacını bir kaç sene sonra kullanacağım mesela.
Şart değil siz bi belge aradığınız için söyledim zaten. 20 civarı web sitem var sadece 2 tanesi marka tescilli.

Yeni konular

Geri
Yukarı