Belimi kirmis olma ihtimalim nedir?

Yardimci oluyorsunuz sağ olun ama hayatında bir yeri kırılmamış insanlar kırılsa duramazsın demesin lütfen. Bal gibi de duruluyor, kırıkların belirli bölgeleri oluyor, el kemiğimin tarak kemiğimin üstüne doğru kırıldigini sabaha kadar onla durdugumu biliyorum ben. Ekstrem bölgeler dışında acıdan durulmaz tabii.

Neyse hastaneden çıktım röntgen cekildim bir şey yokmuş şükür. Kalçamdan okkalı bir iğne vuruldum acısı daha agir bastığı için şimdi de kalacağım ağrıyor. 2 ağrı kesici 1 krem yazıp gönderdi. Biraz istirahat ile hayata geri dönebilirim.

Omurga kırığından bahsediyoruz, Tarak kemiği kırığından değil. Tarak kemiği kırıldığında farkına varmayan insan örnekleri zaten var. Omurga kırığı seni en kısa yoldan felç edebilecek bir etmen. Bir daha yaşamazsın umarım. Geçmiş olsun.

Omurga kırığından bahsediyoruz, Tarak kemiği kırığından değil. Tarak kemiği kırıldığında farkına varmayan insan örnekleri zaten var. Omurga kırığı seni en kısa yoldan felç edebilecek bir etmen. Bir daha yaşamazsın umarım. Geçmiş olsun.
Farkına varmamak abartı olur da, felç konusu doğru.

Üzerinden zaman geçti, konuyu güncellememişim o yüzden şu an hortlatmak istedim. Bel fıtığı ile sonuçlandı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı