Bella parfüm güvenilir mi?

Herhangi birisii

Femtopat
Bahsettiğim siteden aşağıda linkini bıraktığım 2 tane parfüm aldım wpden sorduğumda ürünlerinin orijinal tester olduğunu söylediler ve yorumları da gayet iyiydi bu site acaba güvenilir midir?

Bahsettiğim siteden aşağıda linkini bıraktığım 2 tane parfüm aldım wpden sorduğumda ürünlerinin orijinal tester olduğunu söylediler ve yorumları da gayet iyiydi bu site acaba güvenilir midir?

Hocam böyle parfümlerin bu fiyatlar olması imkansız. Eros ve Dior orijinal parfüm var bende ki Eros'u 1290 Dior'u ise 1875 TL'ye aldım. Testerları da Boyner ve Sephora'ya giderseniz orijinal paketin bir tanesini açıp tester diye kullanıyorlar. Bu kokular klon kokulardır bence, kalıcılığı kötü olan.

Boynerdeki Versace'nin fiyatı 100 ML ;

1652008270041.png

Son düzenleme:
1000TL+ parfümlerin hepsi burda 200 TL gibi bir civara satılıyor. Güvenilir değildir. Alırsan ya çakma gönderirler ya da salatalık.

Hocam böyle parfümlerin bu fiyatlar olması imkansız. Eros ve diyor orijinal parfüm var bende ki Eros'u 1290 Diyor'u ise 1875 TL'ye aldım. Testerları da boyner ve Sephora'ya giderseniz orijinal paketin bir tanesini açıp tester diye kullanıyorlar. Bu kokular klon kokulardır bence, kalıcılığı kötü olan.

Boynerdeki Versace'nin fiyatı 100 ML;

Eki Görüntüle 1381990

Bu kadar da pahalı değil bu parfüm aslında en güvenilir ve en ucuz satıcı Morhipo zaten Morhipo da boynerin.
Sitede pek güvenilir değil dolandırıcı değiller fakat ürünler çakma bilgin olsun çakma parfüme bu kadar vermeseydin keşke.

Bu kadar da pahalı değil bu parfüm aslında en güvenilir ve en ucuz satıcı Morhipo zaten Morhipo da boynerin.
Sitede pek güvenilir değil dolandırıcı değiller fakat ürünler çakma bilgin olsun çakma parfüme bu kadar vermeseydin keşke.
Hocam yurt dışı satış fiyatlarına bakın Sephora ve Boyner asıl yeni üretimli olanları satmakta en mantıklı alınabilecek yerler bunlar yani. Erosun 470 TL olma ihtimali bile söz konusu değil burada markanın kendi adı var.

Belki eski ama orijinal ürün satıyor olabilir ama yeni üretim olan orijinal parfümü bu fiyata satması imkansız.

Ayriyetten Morhipo Trendyol gibidir Boyner kendisi satış yapmıyor, firmalar satış yapmak için mağaza açıyor ve kendi ürünlerini satıyorlar.

anladım mecbur paraya kıyıp boyner den alacağım
Bence Boyner'den alın hocam. Morhipo gibi yerlere de güvenemiyorum ben, kişisel tercih ama orijinal alın kalıcı olsun daha uzun süre gitsin. Şu ana kadar bütün parfümleri Boyner'den aldım, Bir tek Dior'u Almanyadan getirttim.
peki yorumların hepsi neden 5 yıldız
1652012133695.png

Sadece şu 2 yoruma bakarak bile anlayabilirsiniz ki Erosun kokusu kalıcı ve yoğundur.

Bence Boyner'den alın hocam. Morhipo gibi yerlere de güvenemiyorum ben, kişisel tercih ama orijinal alın kalıcı olsun daha uzun süre gitsin. Şu ana kadar bütün parfümleri Boyner'den aldım, Bir tek Dior'u Almanyadan getirttim.

Eki Görüntüle 1382059

Sadece şu 2 yoruma bakarak bile anlayabilirsiniz ki Erosun kokusu kalıcı ve yoğundur.
ben bella parfüm sitesinin yorumlarından bahsetmiştim

Yeni konular

Geri
Yukarı