Bellek bütünlüğünü engelleyen uyumsuz sürücüler

zagor123

Centipat
Bellek bütünlüğü uyumsuz sürücüler sebebiyle açılmıyor. Uyumsuz sürücülere baktığımda SYS uzantılı, Logitech sürücüleri. Silmeyi denediğimde "Bu dosyada değişiklik yapabilmeniz için Administrator size izin vermelidir" uyarısı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi'nden bahsetmiyorum. X uygulamasını bilgisayara indirirsen onun da tabii ki bir sürücüye ihtiyacı olacaktır. Aygıt yöneticisine bakmak yerine Logitech ile ilgili uygulamaları kaldırmayı dene. Denetim Masası.
Herhangi bir uygulama yüklemedim, logitech marka gamepad ve mouse var onlar da tak çalıştır.

Herhangi bir uygulama yüklemedim, Logitech marka gamepad ve mouse var onlar da tak çalıştır.

En baştan söyleseydin şunu anlaşırdık hızlıca. Kontrolcü aygıt yöneticisinde gözle görünmüyorsa gizli aygıtlardan mutlaka görünmesi gerekiyor. Gizli aygıtlardan sürücüsünü kaldır ve sistemden çıkar.

En baştan söyleseydin şunu anlaşırdık hızlıca. Kontrolcü aygıt yöneticisinde gözle görünmüyorsa gizli aygıtlardan mutlaka görünmesi gerekiyor. Gizli aygıtlardan sürücüsünü kaldır ve sistemden çıkar.
Söylediğinizi yaptım ancak sorun çözülmedi. Gamepad için buradaki çözümü denemiştim ama bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi?

Geri
Yukarı