Bellek Read Olmadı Hatası Almak İstiyorum

Yer
Dünya
Daha fazla  
Herkes bu hatayı çözmek ister fakat benim nedenim farklı. Ben bu hatayı almak istiyorum! Anlatayım efendim..

Şimdi malum windows 7 işletim sistemini kullanmamın nedeni nihai performansı eski donanımlarımla uyumlu olması sebebi ile kullanmaktayım.
DayZ adlı steam oyununda oyunda bir süre oynadıktan sonra oyunu kapatırken bilgisayar donuyor yaklaşık bazen 2-3 dakika program kapanmıyor, yanıt vermiyor, ctrl alt delete işe yaramıyor, mouse hareket etmiyor. SuperF4 programı bile işlevsel olmuyor. Günlerden bir gün ne yaptım bilmiyorum fakat oyunu kapatırken tam kapattığımda "Bellek Read Olmadı" adında bi hata alıyorum. Tamam dedikten sonra bilgisayar keyfi keka bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yani hata verdiğinde saçma sapan beklemelere maruz kalmıyorum, oyundaykende bir sıkıntı çıkmıyor. Ama bu hata bir süre sonra kendiliğinden düzeldi, şimdi amacım o güzel hatayı oyun kapanırken aniden karşıma çıkmasını sağlamak, evet sen manyaksın kardeşim dediğinizi duyar gibiyim. Bu hatayı almak için ne yapmam gereklidir?

Özet geç okumaya üşendim: Bellek read olmadı hatasını sadece dayz'den çıkarken alıyordum, tekrar çıkmasını istiyorum. Çünkü hataya OK dedikten sonra bilgisayarım stabil bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı