Ben yazmadan yazmayan kız

GÜNCELLEME : Bu olaydan sonra kızla konuşmuştum ve iyileştikten sonra buluştuk konuştuk vs. her şey güzeldi konuşmaya devam ettik ilişki başlangıcı gibiydi ikimiz içinde. İkimizde farklı dershaneye gidiyoruz ve onun pazartesi yarım gün normalde. Pazartesi buluşacaktık fakat dershanesinin uzadığını söyledi ve haftaya buluşuruz ben sana haber veririm tarzı konuştu. O günden beri konuşmadık ve o mesaj yazsın diye bekledim. Hala bekliyorum 1 hafta geçti aradan .d Sizce salıp mesaj yazmasını mı bekliyeyim yoksa ona neden yazmıyor diye sormalı mıyım?

Son düzenleme:
Sonsuz döngüye hoşgeldin... Eğer gerçekten konuşmak istiyorsan yaz aksi taktirde boşver. Bu inatlaşma gittiği yere kadar gider çünkü.

Güncelleme: Bu olaydan sonra kızla konuşmuştum ve iyileştikten sonra buluştuk konuştuk vs. her şey güzeldi konuşmaya devam ettik ilişki başlangıcı gibiydi ikimiz içinde. İkimizde farklı dershaneye gidiyoruz ve onun pazartesi yarım gün normalde. Pazartesi buluşacaktık fakat dershanesinin uzadığını söyledi ve haftaya buluşuruz ben sana haber veririm tarzı konuştu. O günden beri konuşmadık ve o mesaj yazsın diye bekledim. Hala bekliyorum 1 hafta geçti aradan .d Sizce salıp mesaj yazmasını mı bekliyeyim yoksa ona neden yazmıyor diye sormalı mıyım?
Muhtemelen kızın senin gibi onlarca flörtü vardır. Yazmıyor işte bırak, beğenmedi demek ki veya zaman öldürüyor; ben olsam yazmam.

GÜNCELLEME : Bu olaydan sonra kızla konuşmuştum ve iyileştikten sonra buluştuk konuştuk vs. her şey güzeldi konuşmaya devam ettik ilişki başlangıcı gibiydi ikimiz içinde. İkimizde farklı dershaneye gidiyoruz ve onun pazartesi yarım gün normalde. Pazartesi buluşacaktık fakat dershanesinin uzadığını söyledi ve haftaya buluşuruz ben sana haber veririm tarzı konuştu. O günden beri konuşmadık ve o mesaj yazsın diye bekledim. Hala bekliyorum 1 hafta geçti aradan .d Sizce salıp mesaj yazmasını mı bekliyeyim yoksa ona neden yazmıyor diye sormalı mıyım?
Bence sen bu konuyu kilitle o kızı da çıkar hayatından güzel dostum. Neden mi dersin çünkü yedek carcör muamelesi yapıyor sana. Sen burada ona değer veriyorsun konu açıyorsun belki bütün gün onu düşünüyorsun fakat onun muhtemelen umrunda bile değil. Böyle insanlar üzerine kafa yormaya bile değmez.

Knklar bende kızla üniversiteden tanışıyom onla biraz konuştuk ettik Instagram falan aldık işte ama okuldada Instagram'da hep ben başlatıyorum konuşmaları okulda ben konuşmasam konuşmuyor Instagram'da öyle 10 gündür görüşmüyoz 3 gün konuştum işte Instagram'dan sonra yazmıyayım dedim 1 haftadır yazmıyor hala buradaysanız bakabilir misiniz kankalar. Hatta geçen onun adını söyledim işte kibar bir şekilde beni duymazdan geldi bende keko değillim hareketlerim konuşmalarım falan düzgün saygılı bir insanım yani ama işte neden böyleler anlamıyorum yakışıklı insanlar için gönlü güzel insanları üzmeyi çok iyi biliyorlar ): Off üzülüyorum ya

Son düzenleme:
Knklar bende kızla üniversiteden tanışıyom onla biraz konuştuk ettik Instagram falan aldık işte ama okuldada Instagram'da hep ben başlatıyorum konuşmaları okulda ben konuşmasam konuşmuyor Instagram'da öyle 10 gündür görüşmüyoz 3 gün konuştum işte Instagram'dan sonra yazmıyayım dedim 1 haftadır yazmıyor hala buradaysanız bakabilir misiniz kankalar.

Reis yeni konu aç direk tavsiye vereceğim.

Knklar bende kızla üniversiteden tanışıyom onla biraz konuştuk ettik Instagram falan aldık işte ama okuldada Instagram'da hep ben başlatıyorum konuşmaları okulda ben konuşmasam konuşmuyor Instagram'da öyle 10 gündür görüşmüyoz 3 gün konuştum işte Instagram'dan sonra yazmıyayım dedim 1 haftadır yazmıyor hala buradaysanız bakabilir misiniz kankalar. Hatta geçen onun adını söyledim işte kibar bir şekilde beni duymazdan geldi bende keko değillim hareketlerim konuşmalarım falan düzgün saygılı bir insanım yani ama işte neden böyleler anlamıyorum yakışıklı insanlar için gönlü güzel insanları üzmeyi çok iyi biliyorlar ): Off üzülüyorum ya

Hortlatmana gerk yoktu kanka yeni konu aç konu sahibide hem onuya hem de aklındaki kıza kilit vursun.

Geri
Yukarı