Benden 1 yaş küçük kıza nasıl yazarım?

Merhaba bende senin gibi 9. sınıf bir kızdan hoşlandım aynı otobüsle eve gidiyoruz daha önce hiçbir kıza açılmamıştım ilk defa ona açıldım ilk yanına gittiğimde sevgilin var mı diye sordum sonra tanışalımmı diye sordum hayır diye cevap verdi sonra.2. defa tekrar yanına gittim adını ve sınıfını söyledi sonra sınıfına seni görmeye geleyim mi dedim olur gel dedi bir daha sordum olur gel dedi sonraki gün sınıfına gittim heyecandan söyledim konuşmak istemiyorum diye cevap verdi sonra ben bunun peşini bırakmadım otobuste karşılaştığımda tavlamaya falan çalıştım istemedi en son sınıfına gittim beni görmeye gelmedi sonra bıraktım kızı. Şimdi 10. sınıflardan kız buldum onu tavlamaya uğraşacağım.
Sen sağlıklı biri değilsin.

Ben 10' gidiyorum hoşlandıgım kız 9'a gidiyor daha önce hiç tanışmadık ama birbirimizden hoşlandığımızı düşünüyorum. Nasıl muhabbet kurarım nasıl açılırım tavsiye verirseniz sevinirim.

Hani bari kendi geleceğini yakıyorsun kızın geleceğini yakma boş ver 2'nizde birkaç yıl sonra YKS'ye gireceksiniz ve hiç kolay olmayacak her sene daha da zorlaşıyor.

Dostum kızla konuşmayıp sevmen mi desem. Yoksa kızla nasıl konuşacağını sorduğunu mu desem.
Abi en saçması kızla neden yüz yüze konuşmuyorsun. Bana göre sanaldan açılan erkek erkek değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı