Benden küçük yeğenim iftira atıyor

Hocam siz beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün. Canavar demek bunlar ha. Hmm bir psikolog? Belki sorun başka bir şeydir.

Hocam burası bir forum. İnsanlar birbirine yardım ediyor. Eğer sizin dediğiniz gibi sapıklık ı rene konular varsa haklısınız. Ama bu konu saçma bir konu değil. İleride ismi pdofili olmaktan hapse bile girebilir. Adam diyoki yardım edin.

Aynen 13 yaşında çocuk ikitane kendini bilmez veled yüzünden mühebbet yiyecek sizin yaşınız kaçtı acaba?

Aynen 13 yaşında çocuk ikitane kendini bilmez veled yüzünden mühebbet yiyecek sizin yaşınız kaçtı acaba?
Knk sanki bilmiyor muşsun gibi konuştun ya. Affedersin ama kaç tane olay yaşandı bu ülkede bununla ilgili. Kaç tane suçsuz adam bu gibi kızlar yüzünden cezaevinde. Yaşıma gelecek olursak 22 hocam. İyi günler

Kanka sanki bilmiyor muşsun gibi konuştun ya. Affedersin ama kaç tane olay yaşandı bu ülkede bununla ilgili. Kaç tane suçsuz adam bu gibi kızlar yüzünden cezaevinde. Yaşıma gelecek olursak 22 hocam. İyi günler.

22 yaşında adam 13 yaşında çocuğun kanıt olmadan boş boş konuşan çocuktan hapse gireceğini düşünüyor ha t4ciz t3cavüz olsa test yapılıyor DNA kalmışmı bir şey olmuşmu diye 22 yaşında olup bunları bilmemenizde ayrı komik tabii 22 yaşında iseniz.

22 yaşında adam 13 yaşında çocuğun kanıt olmadan boş boş konuşan çocuktan hapse gireceğini düşünüyor ha t4ciz t3cavüz olsa test yapılıyor DNA kalmışmı bir şey olmuşmu diye 22 yaşında olup bunları bilmemenizde ayrı komik tabii 22 yaşında iseniz.
Peki hocam tamam. Uğraşmayalım. Ben sadece yardım edelimdedim. Ayrıca haberlerden gördüğümüz kadarıyla öyle bir şey olmuyor.

Sende onların gözünü korkut kardeş.

Bu aralar sosyalde çok fazla gereksiz konu açılıyor yok 15 yaşımdayım boyum daha uzar mı? Yok şuram ağrıyor ne yapayım? Bilmem ne. Bir doktora ya da aileden birine sormak çok mu zor 😑.

Öncelikle çevrenizde aklı başında bilgili biri varsa ona sorun tatmin olmazsanız ya da konuda bilgisi yoksa en son çare olarak sosyale yazın.

Geri
Yukarı