Benden büyük birini nasıl alt ederim?

Daha fazla  
Arkadaşlar bizim okulda 11.sınıflar adam gibi durmuyor basketbol oynuyoruz karışıyorlar vs. tartışma çıkmıştı, bunlar da bizi okul çıkışına çağırmışlardı bizde okuldaki etütlere kalmıştık atlattık. Adamlar 2 kişi ve ikisi de bayağı kalıplı insanlar adamların boyu rahat 1.90, bu arada bizde 2 kişiyiz.
Benim boyum 1.87 kilom 89 kalıplı biriyim, arkadaşım 1.74 sıska biri sizce ne yapabiliriz okulda adamlara gözükmemeye çalışıyoruz kavga etmeyi de fazla sevmem aslında. ( Hocaya söyledim hiçbir şey yapmadılar. ).

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyle artislık edenler çoğunlukla boş çıkıyor bende sana tavsiyem bu tarz insanlar bir daha sana karışırlarsa yapacağin tek şey sağlam bir yumruk atmak zaten diğerleri görünce sana vurmaya tereddüt ederler ancak gerekmedikçe boyle bir şey yapma sadece sabrini zorlarlarsa o zaman geriye bir şey kalmıyor sende karşılık vereceksin yoksa kurtulamazsın bunlardan.

Arkadaşlar bizim okulda 11.sınıflar adam gibi durmuyor basketbol oynuyoruz karışıyorlar vs. tartışma çıkmıştı, bunlar da bizi okul çıkışına çağırmışlardı bizde okuldaki etütlere kalmıştık atlattık. Adamlar 2 kişi ve ikisi de bayağı kalıplı insanlar adamların boyu rahat 1.90, bu arada bizde 2 kişiyiz.
Benim boyum 1.87 kilom 89 kalıplı biriyim, arkadaşım 1.74 sıska biri sizce ne yapabiliriz okulda adamlara gözükmemeye çalışıyoruz kavga etmeyi de fazla sevmem aslında. ( hocaya söyledim hiçbir şey yapmadılar. ).

Sınıf öğretmenine söyle bir şey yapmazsa müdür yardımcısına gidersin. Benim okuduğum lisede hiç kavga olmuyordu öğretmenler ve müdür yardımcıları her problemi çözüyorlardı ama sizde nasıl bilemem. Böyle konuları okudukça lise öğretmenlerime daha çok saygı duyuyorum.

Kişilerin kimliklerini öğrenirsen (isim, sınıf, numara) idareye, arkadaşlarına ilet. Bir dilekce yaz. Tarih belirt, şu kişiler diye yaz, ve son olarak bu kişiler tarafindan tehdit ediliyorum. Bu rahatsız durumu daha önce belirttim ancak çözüm odaklı harekete geçilmedi. Eğer fiziksel ve piskolojik zarar görürsem okul idaresi ve bu iki kişi sorumludur. Olası durumda yasal yollarla hukuksal hakkımı almak için elimden geleni yapacağımı belirtirim. Bu dilekçeyi idareye verirsen tüm haklar sendedir. Ki zaten 11. Sınıf yıllarında agresif ve kendini baskın göstermeye çalışan kişiler çok olur. Sana zarar vericek kadar sert vurmaya tereddüt ile yaklaşır muhtemelen.

Geri
Yukarı