Kilolu biri nasıl alt edilir?

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu konu biraz saçma gelebilir ama çocuk çok kaşınıyor. Benim 1.83 boyum var ve 80 kiloyum bu arada 9. sınıf öğrencisiyim sınıfta bir çocuk var boyu 1.80 kilosu ise 110 kilo falan çocuk çok kalıplı aslında benim şeyim yemiyor çocuğa dalmaya ama çok uyuz uyuz şeyler yapıyor yapma diyorum inadıma yapıyor, en uyuz olduğum şey yani kanser biri boy olarak çocuğa yetiyorum ama kalıp olarak kat kat üstün benden. Sizce ne yapayım? Çocuk beni deli ediyor sınıfta telefonla oynuyorum geliyor ekrana tıklıyor bir şeyler yapıyor şımarık biri sizce ne yapabilirim buna? Kozlarımı paylaşmamiz lazım çocuk laftan anlamıyor bana kafayı takmış durumda bunu ne şekilde halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilolu biriyse çevikliğini kullanabilirsin pekala. Ki sende çok zayıf değilmişsin. Soğukkanlılığını koru ve en önemlisi dengeni koru. Onu herkesin içinde yere yatırıp üstüne çıkabilirsen zaten rezil olur bir daha bulaşmaz sana. Lakin bunu soğukkanlı yapman ve yine seni rahatsız ettiğin bir anda yapman gerek. Çelme takmaya çalış üzerine yürüme. Bir şekilde dengesi bozulursa yerden kalkamaz emin ol. İstersen saatlerce altında tutabilirsin onu. Kendi dengeni korumana bak.

Eğer sadece kiloysa teknik dövüşmeyi biliyorsan rahat yenersin. Kiloluların nefesi çabuk biter. Ha yok sadece kilo değilse, vücut falan çalışıyorsa o biraz sıkar.

Lisede genellikle kilolu olup bu tiplerden olanlar oluyor Amerikan filmleri dayatmasından dolayı ben o zamanlar 120-130 vardım şaka değil lise son da zayıfladım kilomdan utanirdim.herkes benden farkli diye kimseyle konuşmazdım bazı kilolu insanlarda ise baskınlık daha fazla oluyor ve poposu kalkık oluyor kavga esnasında onu yor sakin yumruk yeme tek atar valla göbeğine vurabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı