Çözüldü Hesapta benden habersiz satın alım ve satışlar yapılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DrilzVFX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EKRAN KARTI: AMD ASUS RADEON RX 6800 İŞLEMCİ: AMD RAYZEN 5600 RAM: XPG 3200 MHZ 8+8 RGB XPGxASUS TUF KASA: CORSAİR İUCE 4000X DARK ANAKART: ASUS PRİME B550M-K M2 SSD: WD BLUE 500GB HDD: SAMSUNG 250 GB PSU: CORSAR İUCE 750W KLAVYE: GAMEPOWER ORGE RGB MOUSE: RAMPAE KM ROTUNE 7 MONİTÖR: SAMSUNG ODESSEY G3 27inc 165HZ 1920x1080
Meslek
öğrenci
DotA oynamamama rağmen sayamayacağım kadar kart alınıp satılmış. Kart düşüremiyorum. Olan kartlarda satılmış. Skin vesaire duruyor ama bazı şeyler sürekli olarak satılmış. Bunun bir açıklaması var mı? Tüm korumalar aktif. Steam Guard vesaire. Bunun geri dönğşğ veya durdurulması için ne yapmalıyım?

Çözüm
Steam yardım bölümüne girip Hesabım seçeneğini seç.
1709046022598.png

Karşınıza gelen menüden "Steam Hesabınızla İlişkili Veriler" seçeneğine girin.
1709046056929.png

Daha sonra bu menüden de aşağılarda "Yakın Zamandaki Girişl Geçmişi" sekmesine giriş yapın.
1709046107223.png

Burada hesabınıza başka bir kişi giriş yaptıysa net bir şekilde görülecektir.
Örnek olarak:
1709046153240.png

Başkası giriş yapmış olarak gözüküyorsa öncelikle şifrenizi vs. değiştirin. Daha sonra ise desteğe ticket açın satılan kartlarla ilgili.

Aynı sekmede "En Son Gerçekleştirilen Üçüncü Taraf Site Girişleri" kısımda var. Buradan hangi sitelere izin verdiğinize de bakın.
1709046245816.png
DotA oynamamama rağmen sayamayacağım kadar kart alınıp satılmış. Kart düşüremiyorum. Olan kartlarda satılmış. Skin vesaire duruyor ama bazı şeyler sürekli olarak satılmış. Bunun bir açıklaması var mı? Tüm korumalar aktif. Steam Guard vesaire. Bunun geri dönğşğ veya durdurulması için ne yapmalıyım?

Steam desteğe ulaşın kontrol etsinler bu konularda yardımcı oluyorlar.

En son pcye ne indirdin ?
Steam hesabınla hangi sitelere girdin ?

Cevabın ve çözümü bu iki soruda.

Durdurmak içinde steam eposta ve şifreni değiştir. Ancak pc de virüs varsa ilk format at sonra değiştir.

Aynısı bana da oldu 0 yardım geçmiş olsun.

Steam yardım bölümüne girip Hesabım seçeneğini seç.
1709046022598.png

Karşınıza gelen menüden "Steam Hesabınızla İlişkili Veriler" seçeneğine girin.
1709046056929.png

Daha sonra bu menüden de aşağılarda "Yakın Zamandaki Girişl Geçmişi" sekmesine giriş yapın.
1709046107223.png

Örnek olarak:
1709046153240.png

Başkası giriş yapmış olarak gözüküyorsa öncelikle şifrenizi vs. değiştirin. Daha sonra ise desteğe ticket açın satılan kartlarla ilgili.

Aynı sekmede "En Son Gerçekleştirilen Üçüncü Taraf Site Girişleri" kısımda var. Buradan hangi sitelere izin verdiğinize de bakın.
1709046245816.png

Çözüm
Steam yardım bölümüne girip hesabım seçeneğini seç.
Eki Görüntüle 2127497
Karşınıza gelen menüden "Steam hesabınızla ilişkili veriler" seçeneğine girin.
Eki Görüntüle 2127498
Daha sonra bu menüden de aşağılarda "yakın zamandaki girişl geçmişi" sekmesine giriş yapın.
Eki Görüntüle 2127499

Örnek olarak:
Eki Görüntüle 2127501

Aynı sekmede "en son gerçekleştirilen üçüncü taraf site girişleri" kısımda var. Buradan hangi sitelere izin verdiğinize de bakın.Eki Görüntüle 2127506

Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü Key-Drop vb bir sürü siteye vermişim 1 gün geçti hala bir satın alım veya satış yok.

Geri
Yukarı