Babam anneme iftira atıyor

Dostum yıllardır ben de o durumdayım.
Eğer evde huzur yoksa ayrılmaları daha sağlıklı, unutma babasını veya annesini bir daha göremeyecek olan çocuklar var. En önemlisi huzur ve sağlık. Olabildiğince anlaşmalı ayrılmalarını sağla bu sayede özlediğinde annene ve babana gidebilirsin.

Umarım ailen hem baskıcı hem yobaz hemde kavgacı değildir yoksa benim gibi olursun.
Yapabileceğin şeyler; Evden kaçarım diye tehdit edebilirsin onları, onlara karışmak istemiyorsan arkadaşlarınla daha iyi geçin bu senin daha iyi hissetmene sebep olucaktır yani sonunda seni mutsuz edecek birşey varsa arkadaşlarınla bu duyguları bastırabilirsin.

Karışma diyenlere dislike atanlar söyleyin o zaman taktik verin ne yapabilir şekerlerim?

Şimdi yazarsam ban yerim o yüzden yazmayacağım ama tatsız şeyler yani. Diğer yandan, babasının neler yaptığını cok iyi bildiğini ve olası her türlü mahkemede annesinin lehine tanıklık edeceğini babasına iyice anlatırsa, o zaman belki babası biraz frene basmasını sağlayabilr.

Yaşını bilmiyorum ama şahitlik yapabilirsin. Hakim genel de çocuğa sorar. Böyle midir değil midir gibisinden sende bildiklerini anlatırsın.

Çok üzülme gerekirse aile büyüklerine de bu durumu danış. ( ananne babaanne vs belki tabii iyi insanlarsa bir şeyler yaparlar)

Büyüklerin işine karışma belkide iftira değildir nasıl emin olabilirsin? Mahkemede ak koyun kara koyun çıkar ortaya sonuçta mahkemeler lafla değil delil ile çalışıyor.
Yani büyük ihtimal değil ama oladabilir annem hayır diyor babam gerçekten böyle birşey var diyor. O olasılıkta bulunuyor. Umarım gercektir.

Yaşını bilmiyorum ama şahitlik yapabilirsin. Hakim genel de çocuğa sorar. Böyle midir değil midir gibisinden sende bildiklerini anlatırsın.

Çok üzülme gerekirse aile büyüklerine de bu durumu danış. ( ananne babaanne vs belki tabii iyi insanlarsa bir şeyler yaparlar)
Hepsi ölü...

Arkadaşlar yalan değilmiş. Yeni anladım bir sıkıntı yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı