Benden uzun olan birini görünce moralim bozuluyor

Boyun 22 Yaşına kadar uzayacak, sene de 1cm uzasan bazı seneler boyun aynı kalsa 1.80 1.81 Falan olacaksın işte. :D Tabi bu teorik olarak genetiğine bağlı biraz da. :D

Arşa ulaşmayı mı planlıyordun :D Bu boy gayet normal yaşın için. Sorun sende değil ki, senden daha uzun olan yaşıtlarında bence. Sorun da demeyelim, genetik bir şeyler işte :D Niye bu kadar dert ettin onu da anlamış değilim. Takma böyle şeyleri :D

Merhaba arkadaşlar, bu sorun bende 8-9 aydır kafamı ağrıtacak şekilde var ve aşamıyorum, işin tuhaf tarafı kısa boylu da değilim orta boylu da değilim gayet uzun boyluyum, kalıplıyım çevremdekiler böyle söylüyor ama benden uzun birini görünce moralim altüst oluyor. 1000 kişilik okulda ilk 15-20 rahat girerim boyda. Bir kişi benden uzun olduğunu görünce kendimi ezik gibi hissediyorum sanki benden daha üstün gibi, böyle saçma sapan bir kompleksim var bu sorunu nasıl aşarım? Lütfen yardım edin ve alay etmezseniz sevinirim.

Not: 14 yaşındayım 1.74-1.75 boyundayım kilom 72.
Bende se tam tersi olay var, benden uzun birini görünce seviniyorum :) Boyum 1.80 bu arada

Çekemezlik büyük bir problem ailenle konuş seni psikoloji doktoruna götürsünler, 14 yaşındasın çok çocuk değilsin bizde o yaşlarda olduk ama böyle düşünenleri hiç görmedim.

Geri
Yukarı