Sosyalleşen kişileri görünce moralim bozuluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim de bu tarz konum vardı ondan dolayı biliyorum. Katil muamelesi görmüştüm. :D Profil ismime tıklayın orada mutlaka mesaj at olması lazım eğer yine yoksa nasıl tarif etsem bilemedim belki ayarlardan kapamışsınızdır. :)
Hakkatten öyle bir şey görünmüyor. Ayarlara bakayım.

Necmi hocam, tamam anlıyoruz. Asosyalsin. Ama neden insanların sosyalleşmesi sana koyuyor? Dışarıda milyonlarca insan var. Seç birini, peşine takıl.

Sayenizde asosyalllerin ne hissettiğini anladım. Anlamalısın. Sen sadece burda sana karşı yapılan olumsuz eleştirileri okuyorsun. Adam gibi cevap verenlere bakmıyorsun. Şu ana kadar 5 kereden fazla aynı konuyu farklı başlıklarla açtın. Kardeşim ya doktora git ve profosyenel destek al ya da çık dışarı konuşmaya çalış. Ortama karış.

Asosyal olmanın yanında zavallılık da var sende. Ben asosyalim çünkü çevremdeki insanlardan tiksiniyorum, onlardan nefret ediyorum. Sen de böylesin fakat seni zavallı yapan durum, onlara yaranmaya çalışmak. Bu hayatta hep kendin ol, fikirlerinden asla vazgeçme. Seni seven olduğun gibi sevsin, başkalarının menfaatine kul olma. Ben öyle yapıyorum. Aramızdaki en büyük fark bu. Umarım öz eleştiri yaparsın.
Ay tiksiniyormuş, nefret ediyormuş. Sürekli bir aşağılama, ben üstünüm havaları.

Ay tiksiniyormuş, nefret ediyormuş. Sürekli bir aşağılama, ben üstünüm havaları.
Bu hayatta en başta kendimi düşünürüm ben. Herkes kendini menfaatini düşünür, öyle de yapmalı zaten. Eğer bunu yapmazsa başkalarına fayda sağlaması imkansızdır, yapsa da zarara uğrar kendisi. Kendimi her konuda üstün göremem tabii ki ama ezdirmem de. Ben, senin gibi değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı