Benelli 125S vs QJ motor SRK 125S

Hocam konuya tam açıklık getirilmemiş okudum da anlamadım şimdi 125s mi daha iyi gider yoksa srk mı?

Biraz geç cevap vermiş olacağım qjnin servisine 3 kere gittim 2'si genel bakım birinde arka fren hortumum hava kaçırmış onu yaptırdım hepsinde sıkıntısız yaptım zaten çalışanlarda çok samimi qj grubu var hemen çağırdılar falan top Speed 128 civarı kesici giriyor bence grubundaki en torklu motordur srk125s 5K 6k devirde tam torkunu veriyor üzmeyeceğini söyleyebilirim.

Biraz geç cevap vermiş olacağım qjnin servisine 3 kere gittim 2'si genel bakım birinde arka fren hortumum hava kaçırmış onu yaptırdım hepsinde sıkıntısız yaptım zaten çalışanlarda çok samimi qj grubu var hemen çağırdılar falan top Speed 128 civarı kesici giriyor bence grubundaki en torklu motordur srk125s 5K 6k devirde tam torkunu veriyor üzmeyeceğini söyleyebilirim.
Hocam KTM Duke 125 ve Honda cb125r da bakıyorum

Duke'ta kullandım bir süre arkadaşımın motoruydu yolda benim motorla kapıştık Duke'un top Speed 3kmh civarı daha hızlı gözüküyor ekranda ama 110'a kadar qj alıyor ama tabii qj ile KTM'i bir tutamayız kalite ve fiyat bakımından.

Duke'ta kullandım bir süre arkadaşımın motoruydu yolda benim motorla kapıştık Duke'un top Speed 3kmh civarı daha hızlı gözüküyor ekranda ama 110'a kadar qj alıyor ama tabii qj ile KTM'i bir tutamayız kalite ve fiyat bakımından.
Duke gitmiyor diyorlar çoğu motor ucuz olmasına rağmen yiyormuş Duke u doğru mu

Duke gitmiyor diyorlar çoğu motor ucuz olmasına rağmen yiyormuş Duke'u doğru mu?

Ben Duke'la 130 gördüm yokuş aşağı kesiciye çok yakındı tam girmedi artçıyla beraber qj daha çok daha torklu hissettiriyor Duke'a göre ama drift Benelli onları kullanma fırsatım olmadı yani olabilir ihtimali var diyeyim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı