Benelli 125S vs QJ motor SRK 125S

Ben Duke'la 130 gördüm yokuş aşağı kesiciye çok yakındı tam girmedi artçıyla beraber qj daha çok daha torklu hissettiriyor Duke'a göre ama drift Benelli onları kullanma fırsatım olmadı yani olabilir ihtimali var diyeyim hocam.
yokuş aşağı o hızı goruyorsa düz yolda pek gitmez anlaşılan

KTM Duke 125 çok istiyorum gerek şasi si gerek görünüşü gerek ekranı olsun suspansiyonlar falan inanılmaz hoşuma gidiyor far tasarımı olsun çok güzel ancak çok yavaş hızlanıyor drift lnin geçtiğini söyleyen var o kadar para verip gitmemesi uzucu.

Kanka 125CC motor alıyorsan yavaş olmasını kabulleniceksin. 10 km/h cok bir şey değil mesela Duke'nin kalitesi yeter.

Kanka 125CC motor alıyorsan yavaş olmasını kabulleniceksin. 10 km/h cok bir şey değil mesela Duke'nin kalitesi yeter.
Fiyatına değer mi çünkü daha ucuz bir fiyata ABS li srk 125s De alınabilir ama KTM servis daha iyi bilindik ve uzun ömürlü olur. 2 3 sene kullanacağım minimum

Hocam size kalmış yani 125 CC bir motorla aşırı performans kullanışı sergileyemezsiniz Duke aşırı torksuz değil ama srk geçiyor öyle belirtiyim ama kalite olarak KTM çok farklı yani ikisinin de her şeyi çok benzer.

Fiyatına değer mi çünkü daha ucuz bir fiyata absli srk 125s de alınabilir ama KTM servis daha iyi bilindik ve uzun ömürlü olur. 2 3 sene kullanacağım minimum.

Dostum iki motorda 2 3 sene kullanılabilir sorunsuz şekilde fakat KTM satarken de yüksek kmli olsa da alınabiliyor qj için aynı şeyi söyleyemem satılır ama değerini düşürür fazlasıyla.

Hocam size kalmış yani 125 CC bir motorla aşırı performans kullanışı sergileyemezsiniz Duke aşırı torksuz değil ama srk geçiyor öyle belirtiyim ama kalite olarak KTM çok farklı yani ikisinin de her şeyi çok benzer.
Peki Duke un bu kadar yavaş olmasinin sebebi nedir beygiri ve Torku kağıt üzerinde daha iyi ancak neden geri kalıyor

Peki Duke'un bu kadar yavaş olmasinin sebebi nedir beygiri ve torku kağıt üzerinde daha iyi ancak neden geri kalıyor.

Bilmiyorum hocam bir fikrim var srkda egzoz susturucusu neredeyse yok ve egzozu aşırı rahat çalışıyor Duke unki ise aşırı kapalı motor boğuk çalışıyor katalizatörü sökersen güçlenebilir çok fark ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı