Beni azad eden dolandırıcı

vbios

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar, Sahibinden'de ki bir ilana yazmıştım az trol yapayım diye fakat bu benim adresimi buldu. 😄 evet adres kendi adresim fakat gerçek bir trol her bilgisi bulunsa bile asla çaktırmaz. Tabii bu konuşmadan sonra bayağı bir konuşma geçti aradan onları atmaya gerek yok.
Bu şahısa WhatsApp üzerinden adresimi tüm bilgiler ile attım ve "ya ben tamirciyim ne bu tantana!" yazdım. Kafası biraz karışsın istedim farklı bir numara ile biraz araştıracaktım bu şahısı ama bana resmen saldırdı 10-15 kere çağrı attı, bende "az bekle müşterim var diyerek oyaladım sonra aradım ve benim hiçbir şeyden haberim olmadığını söyledim ama o resmen saldırdı bayağı küfürler etti ve ben hala onu manyak etmeye çalışıyordum, sonra 5 dakika sonra ara özür dile dedi. Bende WhatsApp'dan salak ayağına yatıp hiçbir şeyden haberim yokmuş gibi yaptım. Çok zevkliydi. 🤣
Ardından aradım ve olay ne diye sordum bu iyice cinnet geçirdi dedim bu kadar yeter özür diledim, sonra mesleğini sordum "polis misin sen?" dedim o polisten üst olduğunu söyledi ki büyük ihtimalle yalan. Benim merak ettiğim adresimi nasıl buldu. Bir ara "seni affettim, seni azad ediyorum" dedi fakat bana birçok küfür etmişti onu o şekilde bırakmazdım. Hala birçok soru sordum ve bir şey daha yazarsan kötü olur dedi ve bende yazdım hala soru sordum ve "bunu sen istedin, bekle şimdi" dedi bende özür diledim aslında bundan korkmuyorum, normalde özür dilemem fakat aileme zarar vermesinden korkuyorum.

ApplicationFrameHost_JhfzZLCuXs.png

ApplicationFrameHost_JA633YTZMO.png

ApplicationFrameHost_H4DtloNVa1.png

ApplicationFrameHost_iGLnpq3ipz.png

ApplicationFrameHost_NbGtF6vQx5.png

ApplicationFrameHost_T4ylNGlKiz.png

Cumhurbaşkanı olsa bile korkmuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim anlamadığım adresinizi ve e-posta adresinizi nasıl bir anda bulup size yazdı? Profilinizde yazıyor mu?

Bu arada adamın numarası gözükmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı