Beni sağlığımdan eden Technopat üyesi

Geçenlerde bir konu açmıştım. Konu saçlarımın dökülmesine yönelik ne tür bir şampuan kullanacağımla ilgiliydi.
Şimdi bunu dedin.
Daha 6 ay öncesine kadar hiç dökülmeyen saçım bu arkadaşın şiddetle önerdiği ürün yüzünden %50 oranında döküldü, resmen kel oldum.
Sonra bunu dedin.
Tam olarak nasıl oluyor bu? Saç tellerinin dökülmeye başladığını fark edip onlar havadayken mi konu açtın?
Olaya gelecek olursak belki de içeriğindeki bir şeye bir çeşit hassasiyetiniz var. O ürün herkese zarar veriyor olsa birileri tarafından satılmak üzere üretilmezdi herhalde.

Konuyu açan şahıs zaten burayı Kızlar Soruyor gibi kullanıyor. Açtığı bir konuda tartışmıştık kendisiyle.😄
Boş boş yorum yapma. Gelen geçen saçma sapan konular açıyor. Yok kız arkadaşımdan ayrıldım yok kız arkadaşım şöyle yaptı, yok şu kıza yanaşmalı mıyım. Git onlara söyle kardeşim "burası kızlar soruyor" mu diye. Bana mı çıkıyor garezin? İstemiyorsan da yazma. O kadar boş konu varken gelip burada laf söylemeye hakkın yok.

2018'de de bir üye bana RX 580 ile 1300x al kesin pişman olmazsın dedi, şimdi o işlemciyi aldığıma bin pişmanım. Darboğaz'dan oyun oynayamıyorum. Aşırı bilgisiz ve deneyimsiz üyeler var, onlara sesleniyorum: "Bilmiyorsanız susun."

Daha 1050 Ti'yi bile doğru dürüst beslediği şüpheli bir işlemcidir kendileri. İşlemci test etmek isteyen girsin BF5'den GPU'yu %100'den düşürmüyorsa o işlemci, kartı birçok oyunda her türlü besler. Dandirik oyunlarda test yapıp darboğaz yapmıyor diye saçma sapan videolar atar bu tipler.

Daha 1050 Ti'yi bile doğru dürüst beslediği şüpheli bir işlemcidir kendileri. İşlemci test etmek isteyen girsin BF5'den GPU'yu %100'den düşürmüyorsa o işlemci, kartı birçok oyunda her türlü besler. Dandirik oyunlarda test yapıp darboğaz yapmıyor diye saçma sapan videolar atar bu tipler.
Aynen öyle kardeş. Sonra geliyorlar "kızlar soruyor" sitesindeki gibi konular diyorlar. Yok hani boş insan olmanın da kendine göre bir kalıbı, üslubu var. Bu kadar da boş olunmaz. :D

Saçmalamışsın iyice. Farkındaysan ilk mesajda "saçım seyrek" yazıyor. İkincide ise "kel oldum neredeyse" yazıyor.

Yazdığın mesajları bir daha okuduğundan emin misin? Altını çizdim. Okuduysan yeterince iyi açıklayamamışsın o zaman.
Benim için sorun yok, gülüyorum sadece dediklerine. Üslubun da hiç hoş değil. Haberin ola. Şu durumdan sonra müstehak olmuş sana.
Bu konuyu açarak da millete öfke, kin kusmaktan başka bir şey yaptığın yok. Olan olmuş artık. Bundan sonra dikkat edersin umarım.
Daha da uzatmanın manası yok.

Tüm sülalede saçı dökülen, seyrekleşen ve saçları hacimsiz duran tek ben varım.

Daha 6 ay öncesine kadar hiç dökülmeyen saçım bu arkadaşın şiddetle önerdiği ürün yüzünden %50 oranında döküldü, resmen kel oldum.

Bazı üyelerimiz bilgi sahibi olmadığı halde rastgele tavsiyeler veriyorlar. Araştırma sıfır, deneyim sıfır ve gelip "şunu yap, bunu yaparsan kesin iyi olur." diyorlar. Geçenlerde bir konu açmıştım. Konu saçlarımın dökülmesine yönelik ne tür bir şampuan kullanacağımla ilgiliydi. Üyenin biri çıkageldi, çok net ve emin bir şekilde "Schwarzkopf Gliss'in hacimlendirici şampuanını ve saç kremini kullan, saçın çok iyi görünür çünkü ben hep kullanıyorum." dedi. Ben de onun dediği gibi aynı ürünü aldım ve kullandım. Daha 6 ay öncesine kadar hiç dökülmeyen saçım bu arkadaşın şiddetle önerdiği ürün yüzünden %50 oranında döküldü, resmen kel oldum. Saç kremi saçı parlak göstermek içindir ve saçı çok olanlara yarar, Gliss ise çok iyi koku vermenin yanında saçı seyrek veya gür olmayan insanların kesinlikle kullanmayacağı türden bir şampuandır. Lütfen bir daha bilmediğiniz konularda kesin biliyormuş gibi yorumlar yapıp milleti sağlığından veya parasından etmeyin. 2018'de de bir üye bana RX 580 ile 1300x al kesin pişman olmazsın dedi, şimdi o işlemciyi aldığıma bin pişmanım. Darboğazdan oyun oynayamıyorum. Aşırı bilgisiz ve deneyimsiz üyeler var, onlara sesleniyorum: "Bilmiyorsanız susun."

İlgili Konu: Erkekler İçin Saç Gürleştirici Ürünler - Technopat Sosyal
Yanlış Tavsiye Veren Üye: @cnbzk (onun dediğini onaylayan başka üyeler de var konuda)
Burda hata senin dostum. Düzgün bir doktora gitmeliydin. Hem bilmediğin şampuanı neden alırsın ki ?

Milletin dediğine göre iş yapmayacaksan hiç kimse tavsiye istemesin koskoca forumda. Forumun güvenirliği nerede o zaman? İşlemci alacak adam, anlamadığı için buraya soruyor. Bu foruma güvenip de soruyor. O zaman açmasın o da konu, niye? Başkasının aklına uymamak için. Saçma.

Burası teknoloji forumu olduğu için soruyorlar burası dermatolojistlerin toplandığı bir yer değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı