Beni bul

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Yani tüm motorları dursa da yakında havaalanı olduğu takdirde güvenli bir iniş mümkün.
Belirli bir mesafeye kadarsa olabilir evet. Ama atıyorum uzak bir mesafe ise bu sefer rotasından sapar ve yakın bir piste veya inebileceği bir düzlüğe yönelir uçak. Bu sayede başarabilirse kendini yere indirir. Ama filmlerdekinin aksine asla suya veya denize inmeye çalışmaz:)

@Motionless IN White e ben seni @Shimada Sensei sandım:) Karar verin hanginiz hanginizsiniz🤣

Bir de aynı tarzda yazmışsınız isimlerinizi. Nasıl bir tezgah bu🤔🤣

Belirli bir mesafeye kadarsa olabilir evet. Ama atıyorum uzak bir mesafe ise bu sefer rotasından sapar ve yakın bir piste veya inebileceği bir düzlüğe yönelir uçak. Bu sayede başarabilirse kendini yere indirir. Ama filmlerdekinin aksine asla suya veya denize inmeye çalışmaz:)

@Motionless IN White e ben seni @Shimada Sensei sandım:) Karar verin hanginiz hanginizsiniz🤣
Ben eski moderatörüm :D
@Shimada Sensei seni @Motionless IN White sandım :D Mesaj sayıları da yakınmış, iyi kamufle olmuşsunuz :D
Yeni fark ettim arkadaş dedi, ulan dedim adımı kim değiştirdi sonra beğeni sayısına baktım. Vay canına dedim :D

Bir de aynı tarzda yazmışsınız isimlerinizi. Nasıl bir tezgah bu🤔🤣
"Çelınç" zamanı 😉
Can sıkıntısından her birkaç ayda bir birinin nickini cofmaya karar verdim😇
Benden uzak dur:) Nas, Felak falan🤣
Ben eski moderatörüm :D
Yeni fark ettim arkadaş dedi, ulan dedim adımı kim değiştirdi sonra beğeni sayısına baktım. Vay canına dedim :D
Sen niye moderatörlüğü bıraktın:) Seni biliyorum tamam o cepte:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı