Beni reddeden kız sürekli bana bakıyor

Sesim Ne Renk

Decapat
Daha fazla  
Abilerim ablalarım daha küçüğüm biliyorum ama size danışmak istediğim bir konu var.

1 ay önce beni reddeden karşı sınıftan bir kız vardı. Arkadaştık onla da arkadaşlarıyla da. Fakat beni reddettiğinden beri onla konuşmuyoruz.
Aslında kızdan hala hoşlanıyorum ama onu unutmaya çalışıyorum. Zaten hoşlandığı başka bir çocukta vardı.
Ama son 2 gündür sürekli bana bakıyor. Yemekhanede en yakın arkadaşıyla beraber bana bakarak bir şeyler konuşuyorlardı -En yakın arkadaşı benimde arkadaşım-.
İki sınıfın bir araya geldiği dersler oluyor onlarda da hep bana bakarken yakalıyorum. Aslında kimseye söylemesem de hala çok seviyorum kızı. Şimdi ne yapıyım ben düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:
Kız sana hayır dedi ve sende hemen konuşmayı mi kestin küçük kardeşim. Yapma bunu. Arkadaş kalın bari sohbet edin. Zamanla belki kabul eder kız teklifini. Gökten mucize bekleme, kendi şansını kendin yarat

Ergenlik çağındaki gençlerde paxizm'in dediği gibi bu sıkıntı çok var. Neden bu kadar gerilip saçma hareketler yapma eğilimindesiniz? Beraber vakit geçirebilirsiniz. Niye bütün hatları kesiyorsunuz hayır cevabını aldığınız an? Bence çok mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı