Beni sevip sevmediğini nereden anlarım?

Tamamdır hocam. Pek aşık gibi gelmiyor. Aynaya baktığımda o bana mı bakıcam diye düşünüyorum. Ama bir taraftan da tam tersi gibi geliyor. Neden aşık olmasın diye
Kendinize öyle davranmayın, kendinizi psikolojik olarak ezik bir insan kalıbına sokup bir daha kimseye açılımaz konuşamaz olursunuz çok kötü bir şey. Kendinize mükemmel olarak davranın bir yandanda bakımınızı ihmal etmeyin zaten o saatten sonra böyle düşünmezsiniz. Bende zeynep diye bi kıza çok aşıktım açıldıktan sonra istediğim gibi gitmedi daha sonrasında biraz üzüldüm falan ama hayat devam ediyor üstünden başka ilişkilerim oldu başkalarını sevdim. Şuan yüzünü bil zar zor beliriyor aklımda. Ama açılmasaydım aklımda pişmanlık kalırdı belki.

Tamamdır hocam. Pek aşık gibi gelmiyor. Aynaya baktığımda o bana mı bakıcam diye düşünüyorum. Ama bir taraftan da tam tersi gibi geliyor. Neden aşık olmasın diye
Aşık olduğunuz için kainattaki en güzel varlığın o olduğuna inanıyorsunuz. Bundan dolayıdır ki kendinizi ona layık görmüyorsunuz. Ama dediğiniz gibi neden aşık olmasın ki?

Aşık olduğunuz için kainattaki en güzel varlığın o olduğuna inanıyorsunuz. Bundan dolayıdır ki kendinizi ona layık görmüyorsunuz. Ama dediğiniz gibi neden aşık olmasın ki?

Hiç düşünme dene şansını ben denedim hiç pişman değilim.
Hocam hepinize teşekkür ederim. Bana çok yardımcı oldunuz. En yakın zamanda 2-3 haftaya açılmaya karar verdim. Yüzyüze mi yapmalıyım yoksa sosyal medyadan mı? Biraz utangaç ve duygusal biriyim. Yüzyüze yapmak daha mantıklı geliyor gibi ama sosyal medyadan yaparsam en azından yüzümdeki ağlayacakmış gibi olan ifadeyi görmez.

Hocam ya arkadaş kalmayı da kabul etmezse :(
Nolcak ya 7 milyar insan içinden sana kız mı yok?

Konuya hemen giriş yapayım. Başlıkta da gördüğünüz üzere çok aşığım. Ama beni sevip sevmediğini bilmiyorum. Mesaj attığımda hemen dönüş yapıyor. Bir şey sorduğumda üşenmeden cevaplıyor. Mesajlarıma siyah renkli kalp atıyor. Arkadaş gibi mi davranıyor yoksa o da mı bana aşık anlayamadım. Gerçekten onu çok seviyorum. Onu düşündüğümde kalbim yerinden fırlayacakmış gibi oluyor. Fotoğrafını gördüğüm zamanda bir anda kalbim 10 kat daha fazla hızlanıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Açıl red yersen de arkadaş kalırsınız. Ben red yedim. Ama ben arkadaş bile değilim. O kadar nefret ediyorsa senden arkadaş bile kalmaz. Bu nefret etme duygusunu aynaya bakarak değil ona bakarak onun davranışlarına bakarak anlaman lazım.

Hocam hepinize teşekkür ederim. Bana çok yardımcı oldunuz. En yakın zamanda 2-3 haftaya açılmaya karar verdim. Yüzyüze mi yapmalıyım yoksa sosyal medyadan mı? Biraz utangaç ve duygusal biriyim. Yüzyüze yapmak daha mantıklı geliyor gibi ama sosyal medyadan yaparsam en azından yüzümdeki ağlayacakmış gibi olan ifadeyi görmez.
Hangisi rahat gelecekse bence bekleme 2-3 gün en fazla derim.

Geri
Yukarı