Kızın beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Bir kız arkadasım var da. Sevgili falan değiliz ama ondan hoşlandığımı biliyor. Ona çok değer veriyorum ve sık sık iltifatlar ediyorum. O da buna çok seviniyor. Ama içimden bir ses diyor ki hatta etraftaki birkaç kişi derken duydum, benimle ayıp olmasın diye konuşuyormuş. İstemeden konuşuyormuş vs. ama bazıları da diyor ki, "O seni gerçekten seviyor.".

Yani benimle hiçbir kız konuşmazken o konuşuyor. Bence beni gerçekten seviyor mudur? Beni gerçekten sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim? Bunun bir yolu yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sordum. Niye sevmeyeyim diyor.
Bir yerlere gidelim takılalım falan de date'e çıkar kabul etmezse sevmiyor demektir. Hiç bir kız ayıp olmasın diye date'e gelmez. İlk fırsatta da öp. Yani fırsat derken böyle ikiniz de gülersiniz o an romantik bir an gelmiştir, hoşlanıyorsunuz, birbirinizin dudaklarına bakıyorsunuzdur yakınlaşmışsınızdır falan, yani o anı yakalayınca öpmen lazım tırsmadan. Böyle olduğunda tüm soru işaretleri kalkıyor çünkü kız elini bile tutsa e ben öylesine tutmuştum diyebiliyor öpücügü kabul ederse öyle bir şey diyemiyor.

Bir yerlere gidelim takılalım falan de date'e çıkar kabul etmezse sevmiyor demektir. Hiç bir kız ayıp olmasın diye date'e gelmez. İlk fırsatta da öp. Yani fırsat derken böyle ikiniz de gülersiniz o an romantik bir an gelmiştir, hoşlanıyorsunuz, birbirinizin dudaklarına bakıyorsunuzdur yakınlaşmışsınızdır falan, yani o anı yakalayınca öpmen lazım tırsmadan. Böyle olduğunda tüm soru işaretleri kalkıyor çünkü kız elini bile tutsa e ben öylesine tutmuştum diyebiliyor öpücügü kabul ederse öyle bir şey diyemiyor.
Bir yerlere gidelim desem derim. Ama çok yoğunuz ikimizde. Akşamları da babası kesinlikle izin vermez. Ama mesela desem gel kahve ısmarlayayım diye tamam der bence.

Kahve ısmarla. Kızın gönlü varsa bir gün kırıverirsiniz dershaneyi falan dışarı çıkarsınız olur biter :) Babası sert adam da olsa en kötü ne yapabilir? Mafya gibi birisi değilse bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı