Beni seviyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır hocam, düşünmüyorum. Sadece merak ettim. Demek mi merak yasakmış bu tür konularda. Sevilmediğimi de öğrendim. Herkese teşekkürler.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar ben beni sevenleri anladım.
@Enes3078
@Alpha Centauri
@Chloe Price
@Negan Smith
@Buğra S,
@rydn
@yika38
Bu kullanıcılara çok teşekkür ediyorum. Beni bugüne kadar hep desteklediler.

Beni de düşünmüşsün. Çok sağ ol. Emin ol sonuna kadar arkandayım. Bir sorun/sorunun olursa her daim yanındayım.

Eğer illa ki bir cevap istiyorsanız veya herkesin cevap vermesini bekliyorsanız benim bir cevabım yok. Daha sizi tanımıyorum bile. Yani tam 0 seviyesindesiniz benim için. Ne -1 ne de +1 tam ortası. Umarım anlatabilmişimdir.

Ayrıca açtığınız konu yüzünden benim gözümde -1 seviyesine daha yakınsınız.

Ayıp o kadar seviyorum dedim beni etiketlememiş sevmiyorum artık çok kırıldım gece uyuyamayacağım.
Nerede görmedim?
Beni de düşünmüşsün. Çok sağ ol. Emin ol sonuna kadar arkandayım. Bir sorun/sorunun olursa her daim yanındayım.
Teşekkürler hocam.
Mutluww'u Konu Dışı moderatörü yapacaksın aslında sadece kendisi konu açacak.
Haklısınız hocam da, onun bu konuyla ne alakası var?

Tanımıyorum ama sevmemem için bir neden yok. O yüzden seni seviyorum xd.

Tepkim:

2490083_o286a.jpg

Kardeşim sen kimsin? :D
Forumda asansör konularımla ünlüyüm. Bloglara göz gezdiren birisi illa ki beni görmüşdür. Forumdaki insanların asansör ile ilgili sorularının hepsini giderdim. Bkz;

Eğer illa ki bir cevap istiyorsanız veya herkesin cevap vermesini bekliyorsanız benim bir cevabım yok. Daha sizi tanımıyorum bile. Yani tam 0 seviyesindesiniz benim için. Ne -1 ne de +1 tam ortası. Umarım anlatabilmişimdir.

Ayrıca açtığınız konu yüzünden benim gözümde -1 seviyesine daha yakınsınız. :)
Asansör konularımı okusaydınız belki +1 olabilirdi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı