Beni seviyor musunuz?

Herkesin evet yazması gerekmiyor. Konu sahibi de bunu tahmin ederek açmıştır zaten konuyu. Lütfen hemen balıklama şekilde atlamayın. Sonra diğerleri linç ediyor sizi :D.
Büyük ihtimalle. Yaptıklarımın sonucunu düşünmeden her şeye karışan bir yapım var maalesef, bazen hakediyorum açıkçası.

Caniniz sag olsun :) Herkes beni sevecek diye bir olayimiz yok zaten burada :)
Bu arada konuyu bu tarz konu acanlara tepki mahiyatinde acmistim, zira bir aralar her hafta beni seviyor musunuz? Nasil gidiyorum Technopat? Moderatör olabilir miyim? tarzi konulardan her gün acildigi icin ben de ironi amacli bu konuyu acmistim. @Fatih 2 konuyu güzel yakalamis :)

Sevgiler :)

Caniniz sag olsun :) Herkes beni sevecek diye bir olayimiz yok zaten burada :)
Bu arada konuyu bu tarz konu acanlara tepki mahiyatinde acmistim, zira bir aralar her hafta beni seviyor musunuz? Nasil gidiyorum Technopat? Moderatör olabilir miyim? tarzi konulardan her gün acildigi icin ben de ironi amacli bu konuyu acmistim. @Fatih 2 konuyu güzel yakalamis :)

Sevgiler :)
Bence onun sevip sevmemesi için açıklama yapmanıza değmezdi çünkü:

Mesajla, katılım yılıyla ayıyla falan karşılaştırmak pek hoş olduğum şey değil ancak kaç aylık üyesin ki, n e kadar forumda aktifsin ki insanları ne kadar tanıyorsun? 2,5 yıllık konuyu durduk yere hortlatıp bir de hayır diyorsun.

@Neşeli Enginar Şahsen ben de seni tanımam etmem, 2 aylık üyeyim şurada. Yaranmaya çalıştığım yok yanlış anlaşılmasın (yaranacak bir şey de yok.) Lakin tanımadığım birisi hakkında da ön yargılı cevap yapıştırmam, bu tarz şeylerde hassasım. Siz yine iyi tepki vermişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı