Hastalığım nedir?

Forumu kullanan kişiler farklı kaynaklar yerine burada insanlara danışmak isteyebilir. Sonuçta düzen olarak gayet iyi bir forum burada olan kullanıcılara güvenebilirler. Çok acil şikayeti olan zaten konu açmaz ancak internet araştırmalarında kesin bir sonuç alamamış insanlar burada yardım isteyebilir. Bunun kime sakıncası var?
Hocam farklı kaynaklar dediğiniz doktorlar. Arkadaş daha önce gittiğini ve anladığım kadarı ile tatmin olmadığı için gelip burda konu açtığını söylüyor. Kimseye hiçbir sakıncası yok lakin buradaki insanlardan da teşhis koymasını bekleyemezsiniz.

Forumu kullanan kişiler farklı kaynaklar yerine burada insanlara danışmak isteyebilir. Sonuçta düzen olarak gayet iyi bir forum burada olan kullanıcılara güvenebilirler. Çok acil şikayeti olan zaten konu açmaz ancak internet araştırmalarında kesin bir sonuç alamamış insanlar burada yardım isteyebilir. Bunun kime sakıncası var?
Burada doğru bir cevabı asla alamayacağını bilerek konu açan konu sahibine.

Merhaba, 20 aydir 1 saniye bile gecmeden zonklayici sekilde basim agriyor. İlk agri alnimin sag tarafinda basladi, sonra tum alnima yayildi. 2 hafta cok siddetliydi, sonra siddeti azalmaya ve gunde 100 kere yer degistirmeye basladi. Basimda bir, alnimin sagi bir, solu bir, ensemin sagi bir solu bir sakagimin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu. Unutkanlik, konusma bozuklugu, kisilik degisikligi, gozde bulaniklik, isiktan rahatsiz olma, sık sık esneme de var. 51 tane yontem denedim, gecmedi hastaligim nedir sizce?

Sülalende ırsi bir kronik norolojik rahatsızlık olan var mı?

Hocam farklı kaynaklar dediğiniz doktorlar. Arkadaş daha önce gittiğini ve anladığım kadarı ile tatmin olmadığı için gelip burda konu açtığını söylüyor. Kimseye hiçbir sakıncası yok lakin buradaki insanlardan da teşhis koymasını bekleyemezsiniz.
Teşhisten bahsetmiyorum yanlış anladınız, burada yapılabilecek en fazla şey fikir alışverişidir. Daha önce benzer durumları yaşayan insanların tavsiyesini alabilir. Sonunda zaten doktora gidecek ama öncesinde aynı durumla karşılaşmış insanların fikirlerini öğrenmek isteyebilir.
Burada doğru bir cevabı asla alamayacağını bilerek konu açan konu sahibine.
Burada neden bir cevap alamasın onu merak ediyorum, daha önce benzer sorunlar başına gelmiş insanların tavsiye verme ihtimali olabilir.

Teşhisten bahsetmiyorum yanlış anladınız, burada yapılabilecek en fazla şey fikir alışverişidir. Daha önce benzer durumları yaşayan insanların tavsiyesini alabilir. Sonunda zaten doktora gidecek ama öncesinde aynı durumla karşılaşmış insanların fikirlerini öğrenmek isteyebilir.
Siz değil hocam zaten arkadaş bekliyor. Hastalığım nedir diye soruyor. Bu yüzden söyledim. Fikir alışverişi elbette basit ve genel konularda yapılabilir lakin arkadaş uzun süreli ve devam eden rahatsızlıklardan bahsediyor.

Merhaba, 20 aydir 1 saniye bile gecmeden zonklayici sekilde basim agriyor. İlk agri alnimin sag tarafinda basladi, sonra tum alnima yayildi. 2 Hafta cok siddetliydi, sonra siddeti azalmaya ve gunde 100 kere yer degistirmeye basladi. Basimda bir, alnimin sagi bir, solu bir, ensemin sagi bir solu bir sakagimin sagi bir solu bir kafamin arkasinin sagi bir solu. Unutkanlik, konusma bozuklugu, kisilik degisikligi, gozde bulaniklik, isiktan rahatsiz olma, sık sık esneme de var. 51 Tane yontem denedim, gecmedi hastaligim nedir sizce?

Bende de vardı baş ağrısı tomografi verdi direk ve sonuç temiz stresten dedi ve arveles verdi bende ilaç içmeyi sevmem ve zaten ictigimde de geçmiyordu işin değişik yanı ağrı aklıma geldikçe ve düşündükçe başım
Ağrıyordu, zamanla çok takmamaya başladım ağrılarım azaldı ve geçti. Benim başımdan geçen bunlar sadece şikayetimiz aynı olduğu için yazmak istedim. Birde gerilim tipi baş ağrısı var yılın çoğu baş ağrısı ile geçiyor yani direk aklınıza kötüyü getirmeyin. Ama tomografi ya da MR çektirirseniz hastalığınızi daha detaylı öğrenebilirsiniz başka bı doktordan bu görüntüleme seçeneklerini rica edebilirsiniz onlar bu işin dersini okuyor yıllarını veriyor forumdaki belki herkesden daha bilgililerdir bu konuda, kısa bir zamanda doktora gözükün bence. Geçmiş olsun şimdiden 😊

Sülalende ırsi bir kronik norolojik rahatsızlık olan var mı?
babam ve babaannemim hergun basi agriyor ama agri kesici icince geciyor
Bende de vardı baş ağrısı tomografi verdi direk ve sonuç temiz stresten dedi ve arveles verdi bende ilaç içmeyi sevmem ve zaten ictigimde de geçmiyordu işin değişik yanı ağrı aklıma geldikçe ve düşündükçe başım
Ağrıyordu, zamanla çok takmamaya başladım ağrılarım azaldı ve geçti. Benim başımdan geçen bunlar sadece şikayetimiz aynı olduğu için yazmak istedim. Birde gerilim tipi baş ağrısı var yılın çoğu baş ağrısı ile geçiyor yani direk aklınıza kötüyü getirmeyin. Ama tomografi ya da MR çektirirseniz hastalığınızi daha detaylı öğrenebilirsiniz başka bı doktordan bu görüntüleme seçeneklerini rica edebilirsiniz onlar bu işin dersini okuyor yıllarını veriyor forumdaki belki herkesden daha bilgililerdir bu konuda, kısa bir zamanda doktora gözükün bence. Geçmiş olsun şimdiden 😊
agriniz ne kadar sure sonra gecti

2 ay içinde sürekli olan ağrı geçti, artık arada oluyor oda migrenin vazgeçilmez özelliği. Ama siz geçmesini beklemeyin hiç olmadı başka bir doktora daha gidin tomografi rica edin temiz bir sonuç ile sizde rahat edebilirsiniz çünkü insan acaba bende kötü birşeymi var diye düşünerek geçirince başı daha çok ağrıyor.

Geri
Yukarı