Benimle konuşmayanların yanına gitmek mantıksız mı?

Recep34

Femtopat
Daha fazla  
Dershaneye gidiyorum dershanede hiç arkadaşım yok çok sessiz biriyim. Geçen hafta dershanede sınıftan kendim gibi 2 erkekle tanıştım sonra arkadaş olduk. Bu arkadaşlarım teneffüslerde koridora çıkıp geziyor çıkarken bana bizimle gelir misin demiyorlar, sonra ben arkalarından gidiyorum beni yanlarına alıyorlar ama benimle sohbet başlatmıyorlar. Kendi aralarında konuşuyorlar benimle fazla konuşmuyorlar. Ben onlara bir şey sorunca ya da nasılsınız deyince benimle konuşuyorlar. Sizce onların yanına giderek kendimi küçük mü düşürüyorum acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk haftalarda hatta aylarda böyle konuşmama veya görmezden gelmeler olabilir her şey zamana bağlı. En iyisi biraz daha sohbete dahil olup veya sohbet açıp ortak konular bulabilirsin örneğin ilgi alanları spor ve ya oyunlar bunlar hakkında daha çok konuşup sohbeti ilerletebilirsin sonrası zaten gelir. Dediğim gibi ilk zamanlarda böyle olabilir fazla kafada kurmaya gerek yok ama baktın ki bu durum uzun zamandır böyle devam ediyor ve ya kafa dengi insanlar değillerse kaliteli yalnızlık boş ve sahte arkadaşlıklardan daha iyidir. Umarım kendine eğlenip güvenebileceğin arkadaşlar edinebilirsin.

Geri
Yukarı