BenQ EL2870U alınır mı?

Merhaba Ziqqsa,

Eğer film ve dizi izlemek için ve casual oyunlar için alıyorsan EL2870U modelimiz buna pek uygun değil. EL2870U modelimiz daha çok konsol oyunlarında araba yarışları ve rekabetçi seviyede oynanabilen 4k destekleyen dövüş ve spor oyunları için uygun bir model 4K ve 1ms olmasından dolayı.

Hali hazırda 240hz 1ms bir monitörün var ise, ikinci monitörde daha çok izleme ve daha casual oyunlar için alıyorsan sana iki model önerebiliriz.

1: EX2780Q

Bu modelimiz 2K çözünürlükte ve 5ms tepki süresi olan bir modeldir. 144hz yanında çoğu ses sistemini aratmayacak 2.1 5W ses sistemi vardır ve ses teknisyenlerimiz tarafından film izlemek, müzik dinlemek, oyun oynamak ya da görüntülü konuşma yapmak için özel olarak ayarlanmış farklı ekolayzır ayarları mevcuttur. 10bit renk derinliği bulunmaktadır. Gamut olarak da %95 DCI-P3 gamutunu kullanır ve çok iyi bir film, dizi izleme performansı alabilirsiniz.

2: EX2710

Film izlemenin yanı sıra oyun kısmına da ağırlık verecekseniz bu modeli tavsiye edebiliriz. Yine gömülü ses sistemi bu modelde mevcut. 1ms MPRT 2ms GtG tepki süresi vardır. 1080p çözünürlüğü bulunmaktadır.

Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Merhaba ziqqsa,

Eğer film ve dizi izlemek için ve casual oyunlar için alıyorsan EL2870u modelimiz buna pek uygun değil. EL2870u modelimiz daha çok konsol oyunlarında araba yarışları ve rekabetçi seviyede oynanabilen 4K destekleyen dövüş ve spor oyunları için uygun bir model 4K ve 1ms olmasından dolayı.

Halihazırda 240Hz 1ms bir monitörün var ise, ikinci monitörde daha çok izleme ve daha casual oyunlar için alıyorsan sana iki model önerebiliriz.

1: EX2780Q.

Bu modelimiz 2K çözünürlükte ve 5ms tepki süresi olan bir modeldir. 144Hz yanında çoğu ses sistemini aratmayacak 2.1 5W ses sistemi vardır ve ses teknisyenlerimiz tarafından film izlemek, müzik dinlemek, oyun oynamak ya da görüntülü konuşma yapmak için özel olarak ayarlanmış farklı ekolayzır ayarları mevcuttur. 10bit renk derinliği bulunmaktadır. Gamut olarak da %95 DCI-P3 gamutunu kullanır ve çok iyi bir film, dizi izleme performansı alabilirsiniz.

2: EX2710.

Film izlemenin yanı sıra oyun kısmına da ağırlık verecekseniz bu modeli tavsiye edebiliriz. Yine gömülü ses sistemi bu modelde mevcut. 1ms MPRT 2ms GtG tepki süresi vardır. 1080p çözünürlüğü bulunmaktadır.

Umarız yardımcı olabilmişizdir.

Merhaba bir monitörünüzü gördüm ve beğendim daha önce böyle bir tecrübem olmadığı için çok kararsızım ben genelde hikayeli oyunlar oynayan ara sıra FPS oyunlarında vakit geçiren biriyim ve tavsiye arıyorum sizden ricam bu ürünün benim istediklerimi karşılayıp karşılamayacağı.
Ürün= BenQ EL2870u model 28inç 4K monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı