BenQ EL2870u 28" alınır mı?

Bir de VG27AQ vardı fakat fiyatları 2 gün içinde 7000 TL'den 8600 TL'lere kadar çıktığı için şu anlık önermiyorum. Aslında kendim de kullanıyorum güzel bir monitör fakat şu anda attığım Dell monitörle aynı fiyatta olduğu için Dell'i önerdim. Yakın zamanda fiyatı düşebilir belki.

Evet ben bakıyordum geçen ondan 7K yeter diye düşünüp yazdım ancak dediğiniz gibi 2 günde bir anda fırladı fiyat ne yapacağım hiç bilmiyorum.

1080p bile kullanılır, bir şey olmaz.

Hocam emin misiniz RX6800 ile 1080p pek mantıklı gelmiyor.

Evet ben bakıyordum geçen ondan 7K yeter diye düşünüp yazdım ancak dediğiniz gibi 2 günde bir anda fırladı fiyat ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Dell olanı kullanıyorum eğer bütçen varsa düşünmeden alabilirsin.

Kullanmasına kullanılır, kullanıma engel değil. Kart üzerinden 2K ile alacağın verimini alamazsın sadece. Ve kartın hakkı 1080P değil sadece.

Teşekkürler hocam hayırlı geceler dilerim bu monitörü alacağım büyük ihtimalle.

Monitör eline ulaşınca 10 bit rengi, 165 Hz'i açmayı ve monitörün arayüzünden response time'ı expert yapmayı yapmayı unutma.

Mantıksız değil. Sorun olmaz o kadar. Yeni açılmış bir konu.

Yarı yarıya bir fiyat farkı var 1K ile 2K arasında. Çok kararsız kaldım ekran kartı değiştirmeyi düşünüyorum şu an.

Yarı yarıya bir fiyat farkı var 1K ile 2K arasında. Çok kararsız kaldım ekran kartı değiştirmeyi düşünüyorum şu an.

Hocam 6800 aldıysanız 2K oyunculuğa girmek istiyorsunuzdur zaten. 2K oynamam 1080p yeterli dersen 1080p bir monitör al işlemci yükselt.

Yeni konular

Geri
Yukarı