Çözüldü BenQ G922HDAL sürücüsü Windows 10 ile uyumsuz mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Monitörün sürücüsünü BenQ sitesinden buldum fakat Windows sürücüyü kurmuyordu, en iyi sürücü yüklü diyordu. Disketi seç deyip manuel olarak öyle yükleyebildim. Sürücü kurulduktan sonra "sürücüyü güncelle" dediğim zaman "Genel PnP Olmayan Monitör" sürücüsüne geri dönüyor. Bir sıkıntı mı oldu acaba? Sonuçta 2009 sürücü ve Windows 10 desteği yok ama kuruldu yine de.

1666269593708.png

1666269609453.png

Sürücüyü kurduktan sonra böyle bir şey geldi.

Adsız.png

@KITT.

Çözüm
Sürücü kurulduktan sonra "sürücüyü güncelle" dediğim zaman "Genel PnP Olmayan Monitör" sürücüsüne geri dönüyor. Bir sıkıntı mı oldu acaba?
Aygıt yöneticisi üzerinden "Sürücüyü güncelle" dediğinde Windows kuracak bir sürücü bulamadığında kendi temel sürücüsüne geçiş yapmıştır muhtemelen. Genelde kuracak bir sürücü bulsa bile çoğu zaman "Zaten güncel." diye uyarı verir...

Sonuçta 2009 sürücü ve Windows 10 desteği yok ama kuruldu yine de.
Sıkıntı yok. INF dosyasını kontrol ettim. Sürücü Windows XP ve sonrasını desteklemekte. Monitörünün sitesinde "Windows7|WindowVista|WinXP" yazmasının sebebi o zamanlar Windows 8 ve Windows 10 olmadığından dolayıdır.
Sürücü kurulduktan sonra "sürücüyü güncelle" dediğim zaman "Genel PnP Olmayan Monitör" sürücüsüne geri dönüyor. Bir sıkıntı mı oldu acaba?
Aygıt yöneticisi üzerinden "Sürücüyü güncelle" dediğinde Windows kuracak bir sürücü bulamadığında kendi temel sürücüsüne geçiş yapmıştır muhtemelen. Genelde kuracak bir sürücü bulsa bile çoğu zaman "Zaten güncel." diye uyarı verir...

Sonuçta 2009 sürücü ve Windows 10 desteği yok ama kuruldu yine de.
Sıkıntı yok. INF dosyasını kontrol ettim. Sürücü Windows XP ve sonrasını desteklemekte. Monitörünün sitesinde "Windows7|WindowVista|WinXP" yazmasının sebebi o zamanlar Windows 8 ve Windows 10 olmadığından dolayıdır.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı