BenQ GW2485TC vs MSI MD2412P

Bütçe
4600

FrozzMgc

Centipat
Daha fazla  
Monitör
BENQ GW2485t vs MSI MD2412P
Merhaba, MacBook Pro M1 kullanıyorum ve ekran 13,3 inç olduğu için haliyle küçük geliyor. Tasarım işlerinde kullanabileceğim uygun fiyatlı bir monitör arıyorum. MacBook için Type-C portu önemli bir kriter olduğu için belirttiğim iki monitör mantıklı geldi. İki model arasında hangisini tercih etmem daha mantıklı olur veya bu ikisinin haricinde o fiyat bandında önerdiğiniz modeller var mı? AOC 24G2SP/BK modelini de beğendim fakat Type-C portu olmaması düşündürdü.
Teşekkürler...

@Saint Lucia @CillianMurphy
Sizlerin de fikrini alırsam çok sevinirim.

Son düzenleme:
Amaç zaten iş odaklı monitör kullanmak. Bu yüzden AOC'u almanız ekstra bir avantaj sağlamaz size.
Baktığın MSI tavsiyemdir.
27 inç alternatif sunabilirim.
24 inç yeterli geliyorsa çok düşünmeyin MSI size uyuyor.

Amaç zaten iş odaklı monitör kullanmak. Bu yüzden AOC'u almanız ekstra bir avantaj sağlamaz size.
Baktığın MSI tavsiyemdir.
27 inç alternatif sunabilirim.
24 inç yeterli geliyorsa çok düşünmeyin MSI size uyuyor.
Çok teşekkürler. 27 inç olunca fhd'de görüntü daha kalitesiz oluyor diyolar o yüzden 24 inç baktım.

Çok teşekkürler. 27 inç olunca FHD'de görüntü daha kalitesiz oluyor diyorlar o yüzden 24 inç baktım.

Olmuyor. Ucuz monitörlerin ucuz panellerin de oluyor kalite bozulması.
27 inç'in tek dez avantajı çok yakından kullanılamaması. Geniş açılı bir standa sahipsen rahat çalışmana olanak sağlar.
Tabii MSI kalite açısından Lenovo'dan üstün. Bu da dip not olsun.

@Saint Lucia
Olmuyor. Ucuz monitörlerin ucuz panellerin de oluyor kalite bozulması.
27 inç'in tek dez avantajı çok yakından kullanılamaması. Geniş açılı bir standa sahipsen rahat çalışmana olanak sağlar.
Tabii MSI kalite açısından Lenovo'dan üstün. Bu da dip not olsun.
Çok teşekkür ederim ilginiz için son olarak bi şey danışmak istiyorum diğer monitörlerde type c portu 60w destekliyor MSI da 15w olarak belirtilmiş bu Macbook için sorun çıkarır mı?

@Saint Lucia

Çok teşekkür ederim ilginiz için son olarak bir şey danışmak istiyorum diğer monitörlerde Type-C portu 60W destekliyor MSI DA 15W olarak belirtilmiş bu MacBook için sorun çıkarır mı?

Sorun çıkartmaz ama ne kadar düşük Watt o kadar yavaş şarj demektir. Veri aktarımı biliyorsun portlarda watta bağlı. Yeterli bir seviye 15w ama daha üstü daha iyi olurdu.

@Saint Lucia Bilgiler için teşekkürler son anda Lenovo L29w-30 modeline denk geldim ve o bana daha mantıklı geldiği için onu satın aldım. Ekranı 2K olması ve ultrawide olması avantajdı. Tek dezavantaj Type-C olmaması onu da hub bağlayarak çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı