BenQ mobiuz EX2510 vs ASUS VG249qv vs AOC 24G2U

Teşekkürler bugün geldi ürün GittiGidiyor'dan gamers arena satıcısıdan aldım ölü pixel çıkmadı 19 inchesden geçince açıkçası çok büyük geldi bana kutu içlerinden HDMI kablo ve güç kablosu geldi güç kablosu Amerikan priz uyumlu elimde fazladan güç kablosu vardı onunla çalıştırdım sorun olmadı ayrıca hmdı ile 144 Hz alabiliyorum sorun olmadı hoparlörü de tatmin edici şekilde daha ayrıntılı kullanamadım uzun süre kullanım sonrası bir rehber oluşturmayı düşünüyorum.

Merhabalar,

Öncelikle EX2510 modelimizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Umarız uzun yıllar sağlıkla ve keyifle kullanırsınız.

Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz, şikayetiniz olursa [email protected] adresinden bizimle iletişime geçerseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dileriz.

@BenQ Türkiye markanıza ait GL2480 modelini kullanıyorum. Harika bir iş çıkartmışsınız. Laptop ekranından 24 inçe geçince gerçekten büyük fark yarattı. 1000 liraya almıştım, aldığım zaman bu fiyat aralığındaki en iyi seçenekti.

Markanızı kullanmaya ve tavsiye etmeye devam edeceğim. Belirtmek istedim.
İyi çalışmalar.

Bu arada hayırlı olsun, on numara bir monitör aldınız hocam. Panellerini sağlam üretiyorlar.@Eskalofrio.

İncelemesini de yaparım bir gün. Tercih edeceklere ön ayak olur.

@BenQ Türkiye markanıza ait GL2480 modelini kullanıyorum. Harika bir iş çıkartmışsınız. Laptop ekranından 24 inçe geçince gerçekten büyük fark yarattı. 1000 liraya almıştım, aldığım zaman bu fiyat aralığındaki en iyi seçenekti.

Markanızı kullanmaya ve tavsiye etmeye devam edeceğim. Belirtmek istedim.
İyi çalışmalar.

Bu arada hayırlı olsun, on numara bir monitör aldınız hocam. Panellerini sağlam üretiyorlar.@Eskalofrio.

İncelemesini de yaparım bir gün. Tercih edeceklere ön ayak olur.

Güzel yorumların için çok teşekkürler KojiroHyuga04,

Eğer kullandığınız model ile ilgili bir sorununuz veya sorunuz olursa ya da yeni bir monitöre geçmek isterseniz [email protected] adresinden ya da buradan bizimle iletişime geçerseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dileriz.

Not: Hyuga + Wakashimazu > Tsubasa + Wakabayashi

Çok teşekkürler. Monitörden gayet memnunum, laptopa bağlayıp daha büyük görüntü alıyorum. Amacım da açıkçası buydu.
Sadece hoparlörün ses kalitesi pek iyi değil, gerçi kullanmadığım için çok önem arz etmiyor benim adıma.
İleride babama bilgisayarını değiştirince aynı seri ama 27 inç modelini alacağım.

Telefonda yapamadım, bari açık açık yazayım.
Siz de bendensiniz :)
Hyuga ve Wakashimazu favorilerimdi.

Kolay gelsin.

Çok teşekkürler. Monitörden gayet memnunum, laptopa bağlayıp daha büyük görüntü alıyorum. Amacım da açıkçası buydu.
Sadece hoparlörün ses kalitesi pek iyi değil, gerçi kullanmadığım için çok önem arz etmiyor benim adıma.
İleride babama bilgisayarını değiştirince aynı seri ama 27 inç modelini alacağım.

Telefonda yapamadım, bari açık açık yazayım.
Siz de bendensiniz :)
Hyuga ve Wakashimazu favorilerimdi.

Kolay gelsin.

Merhaba,

GL2480 modelimiz biraz eski bir model evet. EX2510, EX2710 ve EX2780Q modellerimizde kullandığımız treVolo hoparlörler karşılaştırıldığında biraz performans olarak geri kalabiliyor.

Öte yandan GL2480 modelimiz daha çok ev ve iş kullanımı odaklı bir model. EX serimiz ise gaming ve eğlence için. Aradaki fark biraz da bu yüzen.

Yorumlarınız için tekrar teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz.

Merhabalar,

Öncelikle EX2510 modelimizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Umarız uzun yıllar sağlıkla ve keyifle kullanırsınız.

Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz, şikayetiniz olursa [email protected] adresinden bizimle iletişime geçerseniz memnuniyetle yardımcı oluruz.

Sağlıklı günler dileriz.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ancak biraz geç kaldınız sanırım çünkü ölü pixel nedeni ile iade etmek zorunda kaldım değişim yapmadılar ASUS VG249Q modelini aldım ve 2 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yine de teşekkürler :)

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ancak biraz geç kaldınız sanırım çünkü ölü pixel nedeni ile iade etmek zorunda kaldım değişim yapmadılar ASUS VG249Q modelini aldım ve 2 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yine de teşekkürler :)

Merhaba,

Evet sanırım biraz geç kaldık. Umarız yeni monitörünüzü de keyifli ve sağlıkla kullanırsınız :)

Geri
Yukarı