BenQ XL2411K nasıldır?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Pro oyunculuk düşünüyorum.
Bu yüzden monitör önemli, TN panel olmali.
BenQ XL2411K almayi dusunuyorum, daha iyi öneriniz var mi?

Fps oyunları için 144 hz ve tn panel olarak alınması gereken ilk monitördür. Güncel olarak Dyac özelliği de mevcut. Çok faydasını görürsün. XL, S-switch ve shield özellikleri de var.

Ben yarın bu monitörü sipariş vermeyi düşünüyorum
Game arena satıyor sanırım.
Ölü pixel çıkma endişem var.
Onun dışında kesin almalısınız Dyac özelliği var ve ghosting sorunu yok. FPS oyunu oynuyorsanız kesinlikle almalısınız

Siz alırsanız nereden sipariş vermeyi düşünüyorsunuz?

Hocam tamadır en doğrusu bence de. Ben e spor için kullanacağınızı bilmiyordum.
Bence alın derim daha iyisi bütçenize göre yoksa.
Fiyatlar daha da artabilir çok değişken her şeyde.

PC de kullanacagim espor için 2K sacma ve 144Hz 2K pahali.

ASUS monitör Vatan da 1800 TL idi şimdi o fiyata almam.

Hepsiburada'dan almaya düşünüyorum.

Merhaba Wibonsue, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz.

Rekabetçi seviyede fps oyunları oynamayı düşünüyorsan, TN panel tercihin doğru olmuş. TN panel bu tip yüksek fps üreten ve yüksek hz monitör gerektiren oyunlar için en ideal panel tipidir keza çok düşük tepki süresine (GtG) sahiptir. IPS panellerdeki 1ms (MPRT) ile karıştırmamak gerekmektedir.

XL2411K modelimiz FPS oyunları için özel geliştirilmiş DyAc (Bulanıklık önleme teknolojisi), Black eQualizer (Karanlık alanları, hali hazırda parlak olan yerleri daha da parlak hale getirmeden aydınlatma) ve Color Vibrance teknolojisine sahiptir (renk doygunluğunu artırarak, rakiplerini haritada çok daha rahat görürsün).

Bunun yanı sıra XL-K serimizde, masanızda mousepad ve klavye konumlandırmanıza daha rahat olanak vermek için monitör ayağı küçültülmüştür. Bunun yanı sıra paylaşılabilir XL Ayarları özelliği ile Valorany, CS:GO, CoD Warzone, Fortnite ve PUBG için özel ayarlanmış modları websitemizden indirip yükleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde kendi config dosyanızı arkadaşlarınızla paylaşabilir veya profesyonel oyuncuların ayarlarını yükleyebilirsiniz.

XL2411K modelimiz hakkında başka bir sorun varsa, buradan ya da [email protected] adresinden bize ulaşırsan, mutlulukla yardımcı olmak isteriz.

Görüşmek üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı