BenQ Zowie XL2411K monitörde ghosting var mı?

GylieN

Decapat
Daha fazla  
İyi günler. Bu monitörü kullanan varsa hakkında bilgi verebilir mi? İyi-kötü yanları vs.

Şimdiye kadar 2 monitör değiştirdim. İkisinde de etken ghosting olmasıydı. Bu monitörde ghosting sorunu var mı?

İyi günler. Bu monitörü kullanan varsa hakkında bilgi verebilir mi? İyi-kötü yanları vs.

Şimdiye kadar 2 monitör değiştirdim. İkisinde de etken ghosting olmasıydı. Bu monitörde ghosting sorunu var mı?

Merhabalar IPS ve TN panellerde ghosting genelde görülmez VA'larda görülür tavsiyem IPS panel almanız yönünde 1 kere alın iyi kalitede alın benim gibi 3 defa değiştirip acemilik yapmayın.
Ama bu monitörde oluşabiliyormuş ıps panel önerilen ürünlere bakın

Merhaba Gylien,

Ghosting problemi genellikle IPS ve VA panellerde gözükmektedir. Lakin TN panellerde de kısmen panel kalitesine göre gözükür.

BenQ ZOWIE XL ve XL-K serisi modellerimizde ghosting garanti dahilindedir. Bu noktada eğer XL2411K modelimizi alır ve ghosting yaşarsan ücretsiz servis alabilirsin. Eğer ghosting gerçekleşiyorsa değişim sağlarız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı