BenQ Zowie XL2731 vs BenQ Zowie 24" XL2411K

beratzeus

Decapat

BenQ Zowie XL2731​

BenQ Zowie 24" XL2411K​

Merhaba arkadaşlar 2 tane monitör var. BenQ'nun seçemedim. Hangisini seçerdiniz siz olsaydınız? Fiyatı değil performans bakımından önemli. Bu 2'si arasında hangisi daha iyidir? Bana bir yardım edebilir misiniz? Monitör hakkında çok bilgim yokta hangisi daha iyidir? Daha çok FPS oyunu oynuyorum. BF1 olsun CS:GO, Valorant, Forza Horizon, PUBG gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
27 alman daha iyi yok CS 27'de oynanmaz efendim D, ye bir şey yok bal gibide oynanır, yarış oyunuda oynuyormuşsun bence 27 ama o fiyata alabilirsen 2K 144 27'ya da 2K 24 bakabilirsin artık 2klar yaygın.

E arkadaş da ona göre söylemiş zaten XL2731 27" çünkü.

Öncelikle 27" ve 24" arasında karar vermen lazım. Turnuvalarda halen 24" kullanılıyor çözünürlükten dolayı. Keza 1080p çözünürlükte oynanıyor FPS oyunlarının hepsi. Bu noktada FPS oyuncularının çok büyük bir kısmı stabil ve yüksek fps almak için 24" 1080p vb. çözünürlükte oynuyorlar. Ha ama arkadaşın dediği gibi 27" oynayanlar da var. Bu biraz alışkanlık.

İki monitör arasında kaldıysan XL2411K'yı tavsiye ederim keza K serisi daha yeni ve DyAc teknolojisi var XL2411K'da bulanıklık önleme açısından önemli. Ayrıca bu K serisi ile gelen profil paylaşma, yeni monitör arayüzü gibi +lar var. Yine aynı şekilde monitör ayaklığı falan küçültülmüş masanda çok daha fazla alana sahip olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı