Benzine tekrar zam

Dün benzine 1.10 mazota 1.14 TL zam beklentisi vardı ama o zam uygulanmadı. Bugün benzine 1.22 mazota 1.49TL zam uygulandı bu zam yarından itibaren geçerli.
Yani? 2 defa mı olacak tek mi anlayamadım.

Halk aklını başına alıp protesto etmediği sürece silkmeye devam edecekler. Ekonomik iflas çoktan gerçekleşti. Sorun beyinsizler sürüsünün yapılanlara karşı hala destekçi tavır takınması. Kıçlarında don yok, mitinglerde bayraklarla Reis peygamberimiz diye geziyorlar. Hiçbir dünyada bu kadar fosil yaratık yoktur.

Sorunu yaratan halk ile o sorun cozulmez. Bu sorunu yaratan halk miladi dolar da oy veremez duruma gelir, yerine oy verecek gencler gelirse o zaman sorunu yaratan halk ortada kalmayacagi icin sorun da kalmaz. Bu adamlar secileli 20 yil oldu, bir sonraki secimde gorecegiz sorunu yaratan halk kalmis mi kalmamis mi...

Sorunu yaratan halk ile o sorun cozulmez. Bu sorunu yaratan halk miladi dolar da oy veremez duruma gelir, yerine oy verecek gencler gelirse o zaman sorunu yaratan halk ortada kalmayacagi icin sorun da kalmaz. Bu adamlar secileli 20 yil oldu, bir sonraki secimde gorecegiz sorunu yaratan halk kalmis mi kalmamis mi...
Doğru, bu hale gelmemizin en büyük suçluları seçmenler. Ama illaki aralarında akıllananlar vardır diye düşünüyorum. Çünkü artık vaziyet particilikten çıktı. Siyasetten bağımsız olarak ülkenin bu hükümetten kurtarılması gerekiyor. Artık dur denmesi gerek.

Benim kızdıklarım hala körü körüne destekleyen gerizekalılar. Ve maalesef oy kullanmaya devam edecek olanlar. Uçurumdan düşen ülkenin ayrılmayan parçalarını da ayırmaya çalışıyorlar. Küllerimizden doğmamızı da engelleyecekler. Şu an en büyük vatan hainliğini bu bahsettiklerim yapıyor.

Doğru, bu hale gelmemizin en büyük suçluları seçmenler. Ama illaki aralarında akıllananlar vardır diye düşünüyorum. Çünkü artık vaziyet particilikten çıktı. Siyasetten bağımsız olarak ülkenin bu hükümetten kurtarılması gerekiyor. Artık dur denmesi gerek.

Benim kızdıklarım hala körü körüne destekleyen gerizekalılar. Ve maalesef oy kullanmaya devam edecek olanlar. Uçurumdan düşen ülkenin ayrılmayan parçalarını da ayırmaya çalışıyorlar. Küllerimizden doğmamızı da engelleyecekler. Şu an en büyük vatan hainliğini bu bahsettiklerim yapıyor.
Yanlışınız var, biz onlara göre vatan hainiyiz. Ülkeyi düşünmek hainlik oluyor.

Yanlışınız var, biz onlara göre vatan hainiyiz. Ülkeyi düşünmek hainlik oluyor.
Ülkeyi geri dönülemez yola biz sokmadığımız için artık kendilerine "vatan hainliği" sıfatını güzelce yakıştırabilirler. Bundan ötesi yok çünkü. Yüzleri kızarmadan hala ülkeyi düşünenlere o sıfatı kullanabiliyorlarsa paralı askerlerdir. İnsan olma koşullarını taşıyanlar ülke durumuna isyan edenlere daha o sıfatı kullanamaz.

Geri
Yukarı