Berbat bir lise hayatı

aimdll

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben 10.sınıf öğrencisiyim ama 1 kez bile adam gibi Online ders dinlemedim. Sürekli arkada oyun oynadım yani dersle alakam 0. Bazen kendime çok kızıyorum derslere bakmadığım için ama bir türlü ders çalışamıyorum. Gerçekten bu uzaktan eğitim cart curt bana hiç yaramadı. Kısacası ne yapmam lazım ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba arkadaşlar, ben 10.sınıf öğrencisiyim ama 1 kez bile adam gibi Online ders dinlemedim. Sürekli arkada oyun oynadım yani dersle alakam 0. Bazen kendime çok kızıyorum derslere bakmadığım için ama bir türlü ders çalışamıyorum. Gerçekten bu uzaktan eğitim cart curt bana hiç yaramadı. Kısacası ne yapmam lazım ne önerirsiniz?
Online dersler çok sıkıcı ben de biliyorum ama ders dinlemek isteyip arkada oyun oynayan birine söyleyecek söz, verecek tavsiye bulamıyorum. Ders çalışma isteği kendiliğinden gelecek değil, bir şeyleri istiyorsan uğruna çaba harcamak zorundasın. Kimse severek ders çalışmıyor, kimse zorluklara keyfinden katlanmıyor. Herkesin bir amacı, bir hayali var. Senin de bir amacın, hayalin varsa uğruna çaba harcamak zorundasın. Yoksa dersi arkaya atıp oyun oynamaya devam.

Geri
Yukarı