Lise hayatı nasıl?

atakan0001

Picopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar, 6 aydır beklediğim gün geldi sayılır, yarın itibarıyla liseye başlıyorum (özel okul olduğu için erken başlıyor). Nasıl davranmalıyım lisede? Ortaokulda hep nefret edildim, hep dışlandım. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 6 aydır beklediğim gün geldi sayılır, yarın itibarıyla liseye başlıyorum (özel okul olduğu için erken başlıyor). Nasıl davranmalıyım lisede? Ortaokulda hep nefret edildim, hep dışlandım. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Bana da deneyımlerını aktarır mısın? Ilk gun ne oldu falan.

Kimseye muhtaç ve yalaka olma yeter. İlk seneler anlamasan bile ergenliğin etkisi ile dalga geçip iyi bir şey yaptığını sananlar çoktur. Sınıfta erkeklik satmazsan ezmeyi denerler falan filan benim için ergenlerin içinde geçen iğrenç 4 yıldı neyse ki salgın dönemi yarısını aldı.

Bu konuda güzel yazılar birikti. Bi bakın derim.

Hocam sosyal olun ama çok cıvıtmayın. Genelde 4-5 kişilik bir arkadaş grubu olursa daha iyi olur. Samimi olana kadar insanlarla çok haşır neşir olma. Belli bi samimiyetten sonra otomatik başlarsın zaten konuşmaya. Genel olarak derslerini aksatma ne ön sırada olup inek ol ne de arka sıraya geçip haylaz ol. Orta sıralarda takılmaya bak.

Kimseye muhtaç ve yalaka olma yeter. İlk seneler anlamasan bile ergenliğin etkisi ile dalga geçip iyi bir şey yaptığını sananlar çoktur. Sınıfta erkeklik satmazsan ezmeyi denerler falan filan benim için ergenlerin içinde geçen iğrenç 4 yıldı neyse ki salgın dönemi yarısını aldı.
Okulun en tanınanı olayım diye de kendinize yazık etmeyin. Bugün öyle olan çocuk telefoncuda telefon satmayı deniyor ben üniversiteye gideceğim birkaç haftaya. Derslerini salma yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı