Berber muhabbeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Sırf bu aptal muhabbet yüzünden berber berber dolaşıyordum. En sonunda cep telefonu muhabbeti yapan bir berber buldum. Artık daimi berberim bu amcadır. Bu arada mahalleden ikinci simitçi geçiyor. Nerdeydi lan MG42!

Sen saf gibi bekliyorsun saçın ıslak, su damlacıkları yüzünden akıyor, saçının yarısı kesilmiş adam da yandaki ile muhabbet ediyor manyak bunlar ya. :D

Gerçekten mi? Ne anlar berberler yav. :D

Gerçekten mi? Ne anlar berberler yav. :D

Neden anlamasınlar canım? Ona bakılırsa bizlerde öğrenciyiz işimiz başka ama araştırıp, okuyup ilgin olursa herkes bilgi sahibi olur anlar. Önemli olan ne olduğun ne iş yaptığın değil, meraklı,bilgili ve istekli olmak ;)

Ben Türkiye'deyken kendi berberimle hep Fenerbahçe hakkında konuşuyorduk. İki fanatik yanyana kritik yapıyorduk.

Ahh ahhhh aklıma geldi anılarım. Çocukken hep aynı yere gidiyordum. Mehmet abi vardı usta çok hareketli olurdum ama o benim çareme bakardı. Şimdi çırağı duruyor dükkanda. Şimdi futbolla ilgili konuşuyoruz. Haftaya giderim "abi şampiyon olucaz demiştin n'oldu sizin iş" diyeceğim. Sonra oturur bana kupon doldurtturur zaten :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı