Telefonlardaki Çentik Muhabbeti

Çentik var diye boşuna para vermeye gerek yok, şu an bir çok uygulamada desteği yok ve sadece ana menüde görünüyor. Samsung'un sonsuz ekran modellerindeki gibi açıp kapatabilsek iyi olurdu fakat o var mı bilmiyorum.
Hocam peki konu dışı olsa da Mi A2 Lite alınır mı? Çentikli bir telefon hoşuma gitti.

Başkalarının fikrini almak daha mantıklı geliyor nedense. :kararsız: Çoğu kişi beğenmiyorsa bende tatminsizlik hissiyatı uyandırıyor niye bilmiyorum garip bir hissiyat.
Çentikli pek sevmiyorum dediğim gibi fakat hoş olmuş model yine de. Ben de telefonumu bu fiyat civarında almıştım. Ben aldığımda bu model olsaydı ben bile düşünebilirdim. Ekran çözünürlüğü, kamera vs. benimkinden daha iyiymiş la [emoji23] Ben alırken yoktu ki bu.

Ben seviyorum. G7 almayı düşünüyorum. Çentik kötü gözükürse kapatırım ikinci ekran olarak kullanırım çentiği alırsam.

Çentikli pek sevmiyorum dediğim gibi fakat hoş olmuş model yine de. Ben de telefonumu bu fiyat civarında almıştım. Ben aldığımda bu model olsaydı ben bile düşünebilirdim. Ekran çözünürlüğü, kamera vs. benimkinden daha iyiymiş la [emoji23] Ben alırken yoktu ki bu.
Param kalırsa Aralık gibi alırım tahminimce inceleme yapmayı da düşünüyorum. Olmaz ise 2019 Ocak o da olmaz ise artık yapacak bir şey yok. Neyse konu dağılmasın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı