Berbere istediğim saç stilini nasıl anlatabilirim?

Nesquik

Decapat
Arkadaşlar selam. 9 ay gibi süreçte saçlarımı uzattım ve 2 ay önce kestirdim, saçımı istediğim şekilde anlattım. Sanırım anlaşamadık ve istediğim gibi olmadı. Ben berberden saçım uzun, orta kısımları çok ve kabarık duruyor, kırıkları alıp ortadaki saçın hacmini azaltmasını istedim ve sağ ile sol faüllerin toparlanmasını istedim. Adam saçlarımı o kadar kesti ki uzun saç diye bir şey kalmadı. 60TL olan fiyatı 30TL verip gittim. Uzattıktan sonra tekrar gel dedi. Şu an uzamış durumda, anlatırken nasıl anlatacağım?
Edit: Gittiğim berber gerçekten güzel, işini bilen kişilerin olduğu bir berber.

Arkadaşlar selam. 9 ay gibi süreçte saçlarımı uzattım ve 2 ay önce kestirdim, saçımı istediğim şekilde anlattım. Sanırım anlaşamadık ve istediğim gibi olmadı. Ben berberden saçım uzun, orta kısımları çok ve kabarık duruyor, kırıkları alıp ortadaki saçın hacmini azaltmasını istedim ve sağ ile sol faüllerin toparlanmasını istedim. Adam saçlarımı o kadar kesti ki uzun saç diye bir şey kalmadı. 60TL olan fiyatı 30TL verip gittim. Uzattıktan sonra tekrar gel dedi. Şu an uzamış durumda, anlatırken nasıl anlatacağım?
Edit: Gittiğim berber gerçekten güzel, işini bilen kişilerin olduğu bir berber.
Anlatmak imkansız...

Şöyle söyleyeyim, bazı prestijli yerler dışında anlatamazsın. Yani ne anlatabilen gördüm, ne de anlatabildim. Anlayan berber bulursanız helal olsun diyorum.
Bunun dışında, istediğiniz saç stilinin örnek bir fotoğrafını gösterebilirsiniz.

İstediğin kesimin örnek bir fotoğrafını bulup kendisine göstermeyi dene.

Cidden söylediğin gibi iyi bir kuaförse, kendisi ne yapıp yapmayacağını aşağı yukarı önceden planlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı