Aileme ürolojiye gitmek istediğimi nasıl anlatabilirim?

Hocam konu tam olarak nedir ona göre yorum yapalım.

Hocam dürüst olacağım penis boyumla alakalı bir sıkıntı olduğuna inanıyorum ve çözüm için bir üroloğa görünmek daha iyi olacaktır bence. Ama şu sıkıntı var muayene sırasında doktor mastürbasyon yapıyor musun falan sorarsa bayağı sıkıntı olabilir. Ailemle daha önce böyle bir şey konuşmadık. Sadece babam arada sırada "tabanca atıyor mu?" gibi klişe şeyler soruyor ama oturup da konuştuğumuz olmadı. İşte bu yüzden bir utanç durumu hakim. Konu bu.

Hocam dürüst olacağım penis boyumla alakalı bir sıkıntı olduğuna inanıyorum ve çözüm için bir üroloğa görünmek daha iyi olacaktır bence. Ama şu sıkıntı var muayene sırasında doktor mastürbasyon yapıyor musun falan sorarsa bayağı sıkıntı olabilir. Ailemle daha önce böyle bir şey konuşmadık. Sadece
babam arada sırada "tabanca atıyor mu?" gibi klişe şeyler soruyor

ama oturup da konuştuğumuz olmadı. İşte bu yüzden bir utanç durumu hakim. Konu bu.
Anladım. Dediğiniz konunun birden fazla sebebi olabilir bu nedenle doktorun ne soracağını kestirmek pek de mümkün değil. Peki ne yapayım diye sorarsanız benim tavsiyem şudur ki :
Babanız da bu soruyu sorduğuna göre doktor sorunca da pek utanmanıza gerek yok konu sağlık ailenize olayı anlatın ve beraber hareket edin bence.

Anladım. Dediğiniz konunun birden fazla sebebi olabilir bu nedenle doktorun ne soracağını kestirmek pek de mümkün değil. Peki ne yapayım diye sorarsanız benim tavsiyem şudur ki:
Babanız da bu soruyu sorduğuna göre doktor sorunca da pek utanmanıza gerek yok konu sağlık ailenize olayı anlatın ve beraber hareket edin bence.

O zaman bir şekilde konuyu açacağım sağ olun cevaplar için.

Daha önce benzer bir durum yaşayan var mı peki?
Ben yaşadım zaten doktor sen söylemeden çıkarıyor babanı. Ve doktorların "Hipokrat Yemini" var eğere o odada konuşulan hiçbir şeyin dışarı çıkmamasını istersen konuşulan hiçbir şeyden kimseye bahsedemiyor. İçiniz rahat olsun.
"Tıp fakültesinden aldığım bu diplomanın bana kazandırdığı statü,hak ve yetkileri kötüye kullanmayacağıma, hayatımı insanlık hizmetlerine adayacağıma,hastalarımı memnun edeceğime, insan hayatına mutlak surette saygı göstereceğime,mesleğim dolayısıyla öğrendiğim küçük sırları saklayacağıma, hocalarıma ve meslektaşlarıma saygı ve sevgi göstereceğime dil,din, milliyet, cinsiyet,takım, ırk ve parti farklarının görevimle vicdanım arasına girmesine izin vermeyeceğime, mesleğimi dürüstlükle ve onurla yapacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ederim."

Yeni konular

Geri
Yukarı